Honda Plotting Baby NSX Sports Automobile

Nový Honda Civic Type R a NSX sú iba začiatkom revitalizovaného výkonu automobilového rozsahu spoločnosti Honda. Automobile Express sa dozvedel, že úplne nové stredne motorové športové automobily, ktoré majú ísť proti Porsche Cayman a Alfa 4C, je v plynovode.
Baby NSX Coupe bude mať podobné rozmery ako nový vlajkový superšport spoločnosti Honda a bude tiež obsahovať niektoré zo svojich technológií, ako je napríklad hybridný systém pohonu štyroch kolies.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Stredne motorové kupé sa zasunie medzi NSX a malým preplňovaným S660 mini-roadster už v predaji v Japonsku, čo by malo zaistiť oveľa výkonnejšie S1000 pre európske trhy. Zasvätený Honda nám povedal, že japonský výrobca automobilov nielen diskutoval o životaschopnosti modelu tretieho stredného moci, ale aj o vývoji.
• Všetky podrobnosti o nadchádzajúcom supercar Honda NSX
Honda má v pláne zostaviť ho popri NSX v Ohiu v Severnej Amerike. Na rozdiel od NSX sa však očakáva, že Cayman Rival bude nosiť odznak Honda v Severnej Amerike, a nie luxusná akura sub-značky.
Naše zdroje tvrdia, že nováčik bude poháňaný stredne namontovaným 2,0-litrovým preplňovaným štvorvalcovým motorom VTEC zdvihnutý z typu R. Interné drotárstvo sa zvýši energia z 306 koní na približne 330 koní. Rovnako ako NSX, aj tri elektrické motory budú dopĺňať energiu, pričom dva motory namontované na prednej náprave poháňajú predné kolesá cez deväťstupňovú dvojspojkovú automatickú prevodovku. Celkový výkon sa hovorí, že je okolo 400 koní.
Bude tiež založená na mierovom hliníkovom priestore zabalenom v hliníku s plastovými panelmi vystuženými uhlíkovými vláknami (CFRP), aby sa udržala hmotnosť pod 1 400 kg. Zasvätení tvrdia, že dorazí s vedúcim výkonom a manipuláciou.
Aj keď prebieha vývoj, jeho príchod sa neočakáva až do roku 2018 s cieľovou cenou 60 000 GBP. Honda’s Baby NSX sa musí objaviť približne v rovnakom čase ako Born-Again Supra Toyota, ktorá sa vyvíja spolu s náhradou BMW Z4.
Teraz si prečítajte našu prvú recenziu pohonu nového Honda Civic Type R.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post