Nový BMW M3 30 Jahre predstavil tento rok

tento rok, BMW oslavuje svoje 100. narodeniny. Minulý týždeň predstavil špeciálny dizajn Hommage pri príležitosti 50 rokov legendárneho roku 2002. Teraz však značka stlačila pri jednom oveľa dôležitejšom výročí – 30. ročníku M3.
Zatiaľ čo úplne prvé dve výročia odišli s vnútornými zadnými pats, ako aj s párom jednorazových automobilov s nápadmi, divízia M sa zbláznila a predstavila vydanie obmedzeného M3 30 Jahre. S iba 30 určeným pre Spojené kráľovstvo prikazuje prémiu 26 070 GBP nad bežným automobilom; Cena od 82 675 GBP.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie výkonné vozidlá a nákladné autá v predaji
M3 30 Jahre využíva priamo 3,0-litrový šesť 3,0 litra M3 3,0 litra, čo vedie k podobnému času 0-62 mph 4,0 sekundy. Bude bežať na adaptívnom zavesení súťaže, ktoré zahŕňa modernizované pramene, tlmiče a bary proti valcám, spolu s husmi k komfortu, športu, ako aj režimom Sport+, aktívnym diferenciálom, ako aj so systémom kontroly šmyku.
8

Dostane presne tie isté kolesá z zliatiny hviezdy ako nedávne M4 GTS, okrem exteriérových detailov s vysokým leskom. K dispozícii je čierny chrómový výfuk pre štvorkolky, okrem jemného odznaku Jahre na predných žiabroch. Uhlíkové vlákna zakryli zrkadlové uzávery, predný splitter, zadný difúzor, ako aj zadný spojler. Britské autá a nákladné autá budú obsahovať špeciálne mrazené strieborné kovové farby.
Vo vnútri objavíte odznak namontovaný na pomlčke, očíslovaný od jedného do 30, aby ste ukázali, kde každé autá a nákladné auto leží v limitovanej edícii. K dispozícii sú tiež obzvlášť orezané športové sedadlá spolu s rôznymi čalúnením na parapetoch dverí a pomlčkou. Autá a nákladné auto dostanú aj plné kožené lemovanie Merino, okrem Alcantara na volante.
8

Štandardná súprava obsahuje adaptívne LED svetlá, uhlíkové keramické brzdy, obrazovku Heads-Up, ako aj stereo Harmon Kardon. Ponúka sa iba so sedemstupňovou prevodovkou DCT s dvojitou spojkou.
Pôvodná 2,3-litrová, 197bhp M3 debutovala na motorickej výstave Frankfurt z roku 1985, jeho predstavenie však bolo na jar 1986 v talianskej Mugello Racetrack. Zasiahla 62 mph za 6,7 ​​sekundy a zasiahla ploché 146 mph. Pri 1200 kg bol však oveľa ľahší ako jeho nástupca.
Čo veríte z obmedzeného vydania BMW M3 30 Jahre? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post