Spoločnosť Hyundai odhaľuje 2017 i20 Coupe World Rally Championship Automobile

Hyundai zdvihol veko na svojom poslednom automobilovom automobiloch Rally – i20 Coupe WRC postavený na súťaženie na majstrovstvách sveta v roku 2017.
Nová sezóna WRC sa začína v januári 2017 a tohtoroční účastníci boli navrhnutí tak, aby vyhovovali množstvu nových technických predpisov, ktoré sa zaoberajú obklopením predstavenia agresívnymi novými automobilmi.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Sľubovalo sa, že automobily WRC novej generácie, ktoré uvidíme v roku 2017, budú oveľa rýchlejšie ako v predchádzajúcich rokoch a záznamy sú naklonené na pokles. Je súčasťou čerstvej jazdy na obnovenie športu do slávy skupiny B.
• Najlepšie superminis v predaji práve teraz
Nové nariadenia zavádzajú obrovské zvýšenie sily spolu so uvoľnením aerodynamických pravidiel a zavedením elektronických diferenciálov. Automobily sú preto väčšie a širšie, s divokejšou karosériou a oveľa väčšou priľnavosťou a rýchlosťou.
Challenger spoločnosti Hyundai je jedným z našich najlepších vzhľadov na auto novej generácie WRC. Športoval oveľa širší a agresívnejší postoj s kolesami umiestnenými pod extra širokými oblúkmi kolies.
Spojler brady vpredu opuchol veľkosť a je spojený štyrmi veľkými nárazníkmi. Okolo chrbta sa nachádza oveľa väčšie zadné krídlo a je spojený podstatným zadným difúzorom, ktorý sedí pod nárazníkom.
• Koncept Citroen C3 WRC
Napriek extra karosérii je WRC 2017 i20 Coupe WRC ľahší ako predtým vďaka novým predpisom a sila je až od 300 koní do 380 koní.
Sezóna WRC v roku 2017 bude štvrtým od spoločnosti Hyundai, odkedy sa v roku 2014 pripojí k športu v roku 2014, a výrobca zaznamenal v posledných niekoľkých sezónach tri víťazstvá v rally vo svojich dvoch tímoch.
Budete sa naladiť na majstrovstvá sveta New Look World Rally? Dajte nám vedieť v komentároch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post