Nový All-Electric Mercedes EQV: Overené náklady

Mercedes overilo ceny pre svoj druhý celoelektrický model, špičkový minibus EQV. Náklady sa začínajú od 70 665 GBP-čo znamená, pretože to stojí oveľa viac ako 50 000 GBP, EQV nemá nárok na vládny grant pre zásuvné vozidlo vo výške 3 000 GBP. Teraz sa ponúka na nákup v Spojenom kráľovstve, pričom sa očakáva, že sa na jeseň objavia úplne prvé dodávky.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Odroda EQV je rozdelená na tri úrovne výbavy-šport, športové prémiové a športové prémiové plus. Dizajn základnej úrovne je základný s 17-palcovými zliatinovými kolesami, svetlometmi LED, reverznou kamerou, elektrickými pohyblivými dverami, systémom osvetlenia interiéru, ako aj s najnovšou 10-palcovou obrazovkou Infotainment MBUX.
• Najlepšie MPV, ako aj ľudia, ktorí sú teraz v predaji
Cena športového prémiového dizajnu spoločnosti Mercedes v strednom rozsahu je cena 72 895 GBP a dodáva 360-stupňový fotoaparát, rozkladacie stoly pre zadné sedadlá, integráciu smartfónov, ako aj nastavenia pamäte pre predné sedadlá, stĺpik riadenia, ako aj zrkadlá dverí. Kupujúci tiež dostávajú rôzne vylepšenia stylingov vrátane mriežky čiernej radiátora, zvýšeného zlata, ako aj polnočné čalúnenie modrej kože.
Ceny za dosah EQV Sport Premium plus začínajú na 77 145 GBP. Medzi vylepšenia v porovnaní so strednou špecifikáciou patrí zreteľné 18-palcové zliatinové kolesá, vzduchové zavesenie, ako aj špičkový systém Burmester Surround Noise.
EQV je poháňaný batériou 90 kWh, ako aj elektrickým motorom namontovaným na prednej strane, ktorý vytvára krútiaci moment 201bhp a krútiaci moment 364 Nm. Mercedes uvádza, že pohonná jednotka ponúkne maximálnu rozmanitosť 213 míľ a po pripojení do komerčne ponúkaného rýchleho priemyslu DC, batéria Van bude poplatok za 10 až 80 percent schopnosti za pouhých 45 minút.
Rovnako ako nový EQC, aj dodávka je založená skôr na existujúcej platforme Mercedes, ako na súbore podkladov na mieru. Ako taký sa bude vyvíjať spolu so základnými modelmi triedy V a Vito v závode firmy vo Vitorii v severnom Španielsku.
29

Kupujúci si môžu vybrať z rôznych režimov pohonu, ktoré štáty Mercedes vyťažia maximum z ponúkaného poplatku EQV. Napríklad nastavenie E+ využíva systém SAT-NAV SAT-NAV na objavenie najviac energeticky efektívnejšej cesty k cieľu vodiča, zatiaľ čo sa pohltí s elektrickým pohonom, ako aj s batériou na optimalizáciu elektrickej spotreby.
Podobne je tu odstupňovaný nastaviteľný regeneratívny brzdový systém, ktorý regeneruje energiu, ktorá by sa inak premrhala pri brzdení. Na svojej najsilnejšej úrovni Mercedes vyhlasuje, že je možné riadiť EQV bez použitia brzdového pedála.

Spoločnosť Mercedes namontovala batériu EQV pod podlahou vozidla-čo znamená, že neexistuje žiadny významný rozdiel v množstve vnútornej oblasti nad štandardnou triedou V so spaľovaním.
Chcete oveľa viac správ o elektrických ponukách spoločnosti Mercedes? Skontrolujte našu stránku na nadchádzajúcich Eqs Mercedes…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post