Budúce modely Jaguar Land Rover na boj proti automobilovej chorobe

Budúce modely Jaguar Land Rover (JLR) budú vedieť, či obyvatelia trpia automobilovou chorobou, a upravia svoje nastavenia tak, aby bojovali proti tejto spoločnej sťažnosti. jeden z piatich ľudí.
Spoločnosť JLR uskutočnila výskum v oblasti pohybovej choroby a tvrdí, že identifikovala techniky na zníženie nevoľnosti v aute o najmenej 60 percent.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Počítanie testovania JLR v autonómnych automobiloch s googly očnými tobolkami
Spoločnosť vytvorila algoritmus, ktorý generuje „wellness skóre“ pre každého cestujúceho v aute, ktorý sa dá použiť na automatickú personalizáciu nastavenia jazdy vozidla a kabíny, aby sa predišlo necítiviu cestujúcim.
Pri vykonávaní výskumu spoločnosť JLR zhromaždila 15 000 míľ údajov o pohybovej chorobe a vyhodnotila účinky vykonávania úlohy – napríklad kontrolu e -mailov – pri pohyblivom aute.
To viedlo k vytvoreniu základného štýlu jazdy pre autonómne autá, na ktorých sa mohlo pracovať, minimalizovať potrebu korekcií riadenia, a tým znížiť riziko choroby pohybu.
Výskumník technológie JLR Wellness Technology Spencer Salter vysvetlil, že v „autonómnej budúcnosti, kde cestujúci budú mať oveľa viac času na prácu, čítanie alebo oddych na dlhších cestách, je nevyhnutné, aby sme vyvíjali autá, ktoré sa dokážu prispôsobiť, aby znížili účinky pohybovej choroby.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post