Ďalší Bugatti Veyron

Bugatti už pracuje na nástupcovi pre Veyron, ako aj hybridný. Rovnako bude ľahší, rýchlejší a pravdepodobne opäť znášať odznak Veyron – ako automobil odhalí výlučne predpovedanú metódu už v roku 2011.
“Pracujeme na ďalšom aute Supersports,” povedal nám hlavný automobilový inžinier Bugatti Jens Schulenburg. Očakáva sa, že ďalšou Bugatti bude Galibier s rozmermi 1 000 konghp-plus, ktorý sa objavil ako nápad v roku 2009, ako aj v predaji v roku 2014-sa časovo zhoduje s koncom súčasného výrobného behu Veyron.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Nástupca Veyron však zostane vlajkovou loďou, ako aj debutom mimoriadne súčasnej inovácie, ako aj dostupných materiálov. „Obrovské ťažkosti s ďalšími automobilmi a nákladnými automobilmi budú minimalizovať hmotnosť – kontrolujeme niektoré mimoriadne technológie, ako sú kolesá vyrobené úplne z uhlíkových vlákien. Hybridy sú absolútne niečo, na čo sa pozeráme, “povedal Schulenburg.
S súčasnými automobilmi a nákladnými automobilmi s hmotnosťou dvoch ton by nebolo problémom integrovať sadu batérií, ako aj motorov, plus motor – pokiaľ výkon porazí 1 183 koní motor. Ak sa tak stane, môže byť prekonaná najvyššia rýchlosť 268 km / h.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post