„Dočasné odstavenie tovární vozidiel by mohlo byť prínosom pre výrobcov, ako aj zákazníkov

, môže existovať nejaký druh pozitív, ktorý by mohol zistiť dočasné uzávery tovární vozidiel na celom svete? Pre pracovníkov soľného zeme, ktorí majú ťažkosti, aby si mohli zarobiť na živobytie z výroby motorov, ako aj z pridružených priemyselných odvetví, musí byť zrejmá reakcia nie. Títo ľudia nie sú v poriadku. Chápeme, že v týchto bezkonkurenčných časoch budú obavy a obavy nevyhnutne existovať v pracoviskách súvisiacich s automobilmi, ako aj mimo neho.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Rovnako ako u väčšiny ostatných, len sa snažím „vrátiť sa k normálu“. Avšak úprimne povedané, keď som v USA uviazol v USA, už som si istý, čo je typické.

Coronavírus: Čo to robí pre odvetvie vozidla?

Vo svete vozidla, ktorého milujeme, je jedinou istotou – novou normou, ak sa vám páči – obrovská zmena. Rovnako sa odohráva modifikácia, rovnako ako sa bude aj naďalej stať, ako nikdy predtým. Rovnako ako jasné, takéto otrasy sa vzťahujú na Britániu, ako aj pre zvyšok sveta. Toto nie je vec Spojeného kráľovstva. Je to celosvetová vec. Sme v tom spolu.
Je iróniou, že oznámenia dočasných odstavení továrne počas pandémie prichádzajú zakaždým, keď som získal čísla, ktoré ukazujú, že celosvetový predaj vozidiel má aj skutočne vrchol. Po mnoho rokov klesajú – z viac ako 70 miliónov v roku 2017 na 64 metrov v roku 2019. Pravdepodobne ďalšie zníženia sú pravdepodobne v budúcich rokoch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post