700 koní Jeep Grand Cherokee Trackhawk teraz v predaji: Cena, špecifikácie a výkon

700 koní Jeep Grand Cherokee Trackhawk sa predal. Iba 20 sa tento rok dostane na pobrežie Spojeného kráľovstva, cena od 89 999 GBP. Viac bude nasledovať v roku 2019, ale presný dátum ich príchodu sa ešte musí potvrdiť.
Grand Cherokee Trackhawk má čas 0-62 mph iba 3,7 sekundy a najvyššiu rýchlosť 180 mph. Výkon pochádza z toho istého 6,2-litrového motora V8, ktorý sa používa v Dodge Challenger Hellcat, ktorý produkuje nielen 700 koní, ale aj krútiaci moment 868 Nm.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie 4x4s a SUV na nákup
Originaly odhalil na motorickej show v New Yorku 2017, jeho 3,7-sekundové zrýchlenie 0-60 mph je takmer viac ako sekunda pod časom 0-62 mph pre dynamickú dynamickú sortimentálnu svautobiografiu Range Rover Svautobiography a 0,4 s rýchlejšie ako Porsche Cayenne Turbo. Nemôže celkom zladiť Sprint Times Tesla Model X P100D „Ludicrous Mode“, ale najvyššia rýchlosť 180 mph ponecháva tretí len na 187 mph Bentley Bentayga W12 a 190 mph Lamborghini Urus pre priame tempo.
Cena 89 999 GBP znamená, že trackhawk podceňuje všetky tieto vozidlá výrazne z hľadiska ceny.
Trackhawk dostane na mieru Brembo brzdy, aby skrotili všetku túto silu, spolu s jedinečnými 20-palcovými kolesami a pneumatikami Pirelli. Rovnako ako tajná súprava tela s hlbšími prednými a zadnými nárazníkmi so štyrmi hovädzím výfukom, ktoré sa vytlačia vzadu, dostane vnútro premietateľ s množstvom kože a kovu spolu s logami Trackhawk. Tech sa nezabudol ani-najnovší infotainment systému UConnect s 8,4-palcovým dotykovým obrazovkou je namontovaný, ponúka Apple CarPlay a Android Auto Connectivity je štandardné, spolu s adaptívnym tempomatom a systémom, ktorý pomáha pripojiť príves, ak potrebujete ťahať- veľmi rýchlo.
Budete kupovať Jeep Grand Cherokee trackhawk, keď dostane Britániu? Povedzte nám v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post