New Nissan NV250 Small Van odhalil

Toto je Nissan NV250, nový vstup na trhu s malými dodávkami, ktorý bude v septembri na predaj vo Veľkej Británii. Ak to vyzerá trochu dobre, je to preto, že je to v podstate Renosed Renault Kangoo, pričom Nissanova mriežka v tvare V nahradí Renault Diamond vpredu – dokonca aj svetlomety sú rovnaké.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Ale to nie je zlá vec, pretože to znamená, že použitia NV250 použité vyskúšané a skontrolované mechanické komponenty pod ňou, a naznačuje, že Nissan je dostatočne presvedčený, aby dodal dodávku štandardnou päťročnou/100 000 míľou zárukou, ktorú poskytuje všetkým svojim ľahkým úžitkovým vozidlám.
• Najlepšie malé dodávky na nákup
K dispozícii sú tri štýly karosérie, s dodávkou panela v dĺžkach L1 a L2 a variantom kabíny L2. Dodávka panela má v kabíne možnosť dvoch alebo troch sedadiel, zatiaľ čo užitočné zaťaženie je 650 kg pre L1 a 800 kg pre L2.
17

Postupy objemu nákladu až do 3,5 metrov kubických pre L1 s voliteľným priechodom načítania alebo 4,6 kubických metrov pre verziu L2. Pridanie priedelu naznačuje, že položky môžete tiež uložiť až 2,5 metra vo verzii L1 NV250, zatiaľ čo L2 trvá položky až 2,87 metra – to je od 1,73 a 2,11 metrov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post