Nový Audi A4: Facelift exponovaný revidovaným štýlom, ako aj novým motorom

Audi A4 je už 25 rokov, ako aj v tom čase vyše 7,5 milióna príkladov. Teraz je k dispozícii nová verzia špičkového predaja spoločnosti, ktorá obsahuje nový vzhľad, rad aktualizovaných motorov a upravený interiérový dizajn.
Súčasná, piata generácia A4 sa zvýšila štyri roky služieb, avšak s BMW spustením úplne nového série 3 a Jaguar, ktorý v posledných mesiacoch odhalil podstatne vylepšený XE, najpredávanejší predajca Audi vyzeral trochu zastaraný. Vstúpte do tohto nového A4, s verziami salónu, Allroad a Avant Estate, ktoré sa objavujú spolu. Zo starého auta zostávajú iba kapota, batožina, ako aj strešný systém.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie výkonné vozidlá v predaji
Väčšina aktualizácií prichádza na prednom konci. Väčšie prívody vzduchu sa rozrezávajú na nový nárazník, zatiaľ čo mriežka je teraz väčšia a nižšia ako predtým. Má iný vzhľad v závislosti od úrovne výbavy, s horizontálnymi lametami pre SE, ako aj pre športové, vertikálne chrómové lamely – na náznak na modely SUV Audi – na Allroad Quattro, ako aj na verziách S4, ako aj verzií S4 Honeycomb.
28

Hrozíčky sú tiež nové, s LED svetlami, ktoré sú teraz základné na všetkých úrovniach výbavy, ako aj svetlá inteligentných matíc, ako aj elegantné vítané „animácie“ ponúkané ako možnosti. V zadnej časti je nový nárazník, ako aj svetelné zhluky odzrkadľujú predné, zatiaľ čo strany fungujú niektoré zmeny kovov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post