Crazy Lamborghini Centenario Roadster sa rozprestiera do Paríža

Už sme videli nápadné kupé Lamborghini Centenario Coupe, ale teraz Hypercar zdvihol svoje veko na motorovej výstave v Paríži v roku 2016. Toto, Centenario Roadster, bol prvýkrát odhalený na auta „prepelice“, súčasť týždňa Monterey Car v Kalifornii.
Obidve autá boli postavené tento rok na oslavu 100. narodenín Ferruccio Lamborghiniho, z tohto dôvodu názov Centenario, a obe verzie sú obmedzené: iba 20 jednotiek z nich bude postavených. Nie sú lacné, pričom cena identifikuje približne 1,75 milióna GBP pre Roadstera, ale nebojte sa príliš, pretože sa teraz vypredajú všetky modely.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie hypercary, ktoré sa majú dostať teraz
Styling Hborrows z Aventadoru, ale v normálnom štýle Lambo je odvedený do extrému. Ostré záhyby, zubaté okraje a veľmi nízka postoj sú rovnaké ako kupé, pričom nedostatok strechy nemá príliš vplyv na dizajn.
13

6,5-litrový V12 vozidla produkuje rovnaké 759 koní ako kupé, ktoré naznačuje, že auto spravuje 0-62 mph za iba 2,9 sekundy vďaka systému pohonu štyroch kolies spoločnosti Lambo s najvyššou rýchlosťou viac ako 217 mph.
Na aute sú funkcie riadenia zadných kolies spoločnosti Lamborghini, ktoré sú vybavené aj technológiou, ako je napríklad monokokový podvozok z uhlíkových vlákien a karoséria. Vo vnútri je internet, webové rádio a Apple CarPlay v prípade, že zvuk tohto motora V12 pre vás nestačí.
„Tento špeciálny inžiniersky úspech je pádom pocty úžasnej minulosti spoločnosti Lamborghini a ukážkou jej oslnivej budúcnosti,“ povedal Stefano Domenicali, generálny riaditeľ Lamborghini.
Čo si myslíte o Centenario Roadster? Dajte nám vedieť nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post