Nový Zenvo TSR-S prichádza s motorom V8 s dvojitým sledovaním 1 177 koní

po svojom debute na motorickej show v roku 2018, dánsky výrobca supercaru Zenvo oznámil úplné výkonné údaje o Hypercar TSR-S.
Tretie auto v rozsahu TS (Twin Swearged) v Zenvo, TSR-S je najextrémnejší, poháňaný dvojitým 5,8-litrovým benzínovým motorom V8 s 1 177 k a oveľa viac ako 1 100 Nm krútiaceho momentu. Zenvo tvrdí, že čas 0-62 mph 2,8 sekundy, čas 0-124 mph 6,8 sekundy a elektronicky obmedzená najvyššia rýchlosť 202 mph.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najrýchlejšie autá na svete 2019
Po TSR-S bude postavených iba päť áut ročne a hoci ceny ešte neboli oznámené, očakáva sa počiatočná cena viac ako 1 000 000 GBP. Každé auto je plne prispôsobiteľné a môže byť postavené podľa presných špecifikácií zákazníka.
11

TSR-S používa množstvo technológie pretekárskych automobilov na dosiahnutie svojich vynikajúcich výkonnostných čísel. Jeho motor je vybavený plochým rovinným kľukovým hriadeľom na dosiahnutie červenej čiary 8500 ot / min a je spojený s sedemstupňovou sekvenčnou prevodovkou so špirálovitými prevodmi psov pre domáce zvieratá, ktoré dánska firma tvrdí, že je „jedným z najrýchlejšie meniacich sa prenosov“.
TSR-S, postavený okolo hliníkového polo-monokokového podvozku, je karoséria TSR-S konštruovaná výlučne z uhlíkových vlákien. To sa dá dokončiť špeciálnou „vodoznakovou“ grafikou pod povrchom vysokej leskovania materiálu podľa špecifikácie zákazníka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post