Bentley obnovuje výrobu v ústredí Crewe

Bentley obnovil výrobu v obmedzenej kapacite vo svojom ústredí v Crewe. Viac ako 1700 zamestnancov sa vrátilo do továrne – všetci z nich sa teraz budú musieť riadiť zoznamom usmernení o hygiene a sociálnom dištancovaní. Do polovice júna sa k nim pripoja zvyšných 500 výrobných pracovníkov značky.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Výroba je v súčasnosti na 50 % kapacity, aby sa zamestnancom spoločnosti Bentley umožnil čas prispôsobiť sa novej pracovnej politike továrne-hoci spoločnosť bude v nasledujúcich mesiacoch neustále zvyšovať výrobu. Bentayga a vzkriesené línie Mulsanne sa reštartovali v rámci tejto minimalizovanej politiky výstupu, pričom nasledujúci týždeň bol kontinentálny GT a Flying Spur.

Coronavírus: Čo to robí pre automobilový priemysel?

V rámci svojich nových pracovných politík na vyhýbanie sa koronavírusu Bentley prepracoval svoje bunky výrobnej línie, aby pracovníkom umožnili udržiavať aspoň dvojmetrovú vzdialenosť medzi sebou. Každá výrobná fáza teraz trvá dvakrát dlhšie, zatiaľ čo obojsmerné prívodné vedenia závodu a pohybové cesty boli prepnuté pre jednosmerné systémy.
Ubytky na stránkach boli rekonfigurované, aby sa minimalizoval počet ľudí, ktorí ich môžu používať, zatiaľ čo každý zamestnanec sa vyžaduje, aby nosil osobné ochranné vybavenie akýmkoľvek spôsobom – medzi ktoré patrí fackoms, rukavice a okuliare. Každý pracovník bude tiež vystavený pravidelným kontrolám teploty.
11

V oblastiach, v ktorých je sociálna dištancia ťažšie vymáhať – napríklad kancelárske priestory a stravovacie zariadenia – existujú nové plastové priečky. Spoločnosť Bentley tiež implementovala oveľa prísnejší program čistenia pre komunálne oblasti továrne v snahe riešiť šírenie choroby.
Adrian Hallmark, predseda a generálny riaditeľ spoločnosti Bentley Motors, komentoval opätovné otvorenie továrne a uviedol: „Teraz je ideálny čas na to, aby sa služba vrátila silnejšia. Zaviedli sme značné nové pracovné postupy na zabezpečenie našich kolegov, našich rodín a našich zákazníkov a sme si istí, že sledujú prácu tak veľa ľudí, že v Bentley bude pre našich kolegov rovnako bezpečné ako kdekoľvek inde.
„Máme silnú nákupnú banku, približne osem mesiacov objednávok zákazníkov na výrobu, dobre zavedené trasy dodávok dielov a jednotlivých zákazníkov, ktorí sa snažia čo najskôr získať svoje úžasné autá. Budeme sa rozvíjať kontrolovaným a meraným spôsobom, aby sme sa ubezpečili, že spravujeme tento pokračujúci dopyt, a pozeráme sa dopredu a napriek tomuto prerušeniu pokračuje na našej ceste, aby sme v budúcnosti vedeli trvalo udržateľnú luxusnú mobilitu. “

Pozrite sa na súčasné nové autá splatné v roku 2020 nižšie …
54

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post