Čo znamená uzamknutie koronavírusu pre vašu dohodu o financovaní automobilov?

Covid-19 Lockdown pozastavilo mnoho aspektov života, ale tí z nás, ktorí platia za naše autá za financie, zistia, že stále uskutočňujeme platby a naše ponuky s pevným termínom stále začínajú smerovať k ich záveru.
Môže to byť pochopiteľne zdrojom niektorých obáv s predajnými zastaveniami automobilov, takže sme hovorili s odborníkmi, aby sme dostali najnovšiu radu pre kohokoľvek, kto má PCP (osobný nákup zmluvy) alebo prenájom dohody o svojom aute. A tiež pre každého, kto je ťažké, aby zaviedli svoje platby za financovanie auta.
Úrad pre finančné správanie vyzval na 3-mesačné zmrazenie všetkých splácaní financovania automobilov vo Veľkej Británii a vydal ďalšie odporúčania, ktoré by pomohli zmierniť bremeno, ale neexistuje slovo, čo z odporúčaní vyplynie. Posledné rady o situácii, v ktorej sú súčasťou, nájdete nižšie …

Najlepšie nové ponuky automobilov 2022

Finančné ponuky PCP
Keďže predajcovia automobilov v celej krajine sú nútení uzavrieť, vodiči, ktorých obchody PCP (Personal Contay Cupens) sa majú skončiť, sa môžu obávať toho, čo by mali robiť. Zvyčajne by zákazníci PCP na konci zmluvy umiestnili akýkoľvek „vlastný kapitál“, ktorý sa počas dohody PCP vybudoval v prípade vkladu pre nové auto a novú dohodu, ale s maloobchodníkmi sú zjavne ťažké, ak nie nemožné.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post