Spoločnosť Nissan uvádza na trh 4×4 E-4orce Electric Honiction na CES

Nissan predstavila svoju novú dvojmotorovú celo-elektrickú hnaciu jednotku na výstave spotrebnej elektroniky v roku 2020 v Las Vegas. Je to E-4orce, je to prvá komerčne dostupná elektrická hnacia jednotka s pohonom všetkých kolies, ktorá sa má objaviť v nadchádzajúcej produkčnej verzii koncepcie Ariya Concept SUV.
Systém E-4orce vychádza zo znalostí získaných z rozvoja hnacieho momentu zameraného momentu Nissan GT-R a inteligentného inteligentného systému pohonu štyroch kolies Nissan Patrol. Je tiež vybavený regeneratívnym brzdovým systémom v oboch elektrických motoroch, ktorý Nissan tvrdí, že znižuje rozstup a ponoria sa pri spomalení, čo prispieva k lepšej kvalite jazdy a zlepšeniu pohodlia cestujúcich.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické autá teraz v predaji
Takai Asami, Nissanský senior viceprezident pre výskum, uviedol: „Technológia riadenia všetkých kolies E-4orce Twin-Motor ponúka presnú manipuláciu a stabilitu, ktorá dáva väčšiu dôveru a umožňuje vynikajúci výkon a trakcia na klzkých povrchoch-ako aj pohodlné jazdiť pre všetkých cestujúcich. “
Podrobnosti o výkonnosti pre systém E-4Force sa ešte musia oznámiť. Na jeseň 2019 však spoločnosť Nissan ukázala novú elektrickú hnaciu sústavu s vývojovým mulicom Leaf E+, ktorá priniesla maximálny výstup 304 koní a krútiaci moment 680 nm. Športoval rovnaký regeneratívny brzdový systém a pseudo-torque-vektorový systém, ktorý nezávisle brzdí každé zo štyroch kolies vozidla, aby sa maximalizoval priľnavosť.
Čo si myslíte z najnovšieho elektrického pohonu spoločnosti Nissan All Wheels Drive? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post