BMW na výrobu doplnkov, ako sú možnosti založené na predplatnom vyhrievaných sedadlách

BMW odhalilo niekoľko nových funkcií pre automobily, ktoré prevádzkujú najnovšiu verziu infotainmentu značky Idrive, ktorý nakoniec bude obsahovať schopnosť vytvárať pohodlie a pohodlie, ako napríklad funkcie, ako napríklad funkcie pohodlia, napríklad Vyhrievané predplatné sedadlá.
Od júla dostanú všetky novo postavené modely BMW s verziou IDrive siedmej generácie aktualizácií a nových funkcií. Majitelia existujúcich modelov s Idrive 7 dostanú nové funkcie aj prostredníctvom aktualizácie softvéru bez vzduchu.

Riadky BMW späť k rozhodnutiu účtovať poplatky za predplatné Apple CarPlay

V rámci bezplatnej aktualizácie plánuje spoločnosť BMW postupne rozšíriť svoju zostavu digitálnych popredajných ponúk tak, aby obsahovala „určité funkcie pohodlia“, ako sú vyhrievané sedadlá, čo znamená, že ich kupujúci, ktorí ich nevydávajú od nákupu prostredníctvom aplikácie alebo prostredníctvom infotainmentového systému za cenu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Funkcie budú už zabudované do auta a vyžadujú, aby vlastníci ich kúpili priamo alebo sa predplatili na obdobie od jedného až troch rokov. Všetky odomknuteľné, zabudované funkcie a doplnky však budú k dispozícii s jednosmerným skúšobným obdobím.
Aktualizácia, o ktorej BMW hovorí, je jej „najkomplexnejšou aktualizáciou softvéru vozidla“, zahŕňa aj aktualizovanú navigáciu, redizajn pre osobného asistenta BMW a pridanie bezdrôtového pripojenia Android Auto Smartphone Connectivity.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post