New Volkswagen T-Roc Cabriolet: Ceny a špecifikácie Spojeného kráľovstva

Nový Volkswagen T-Roc Cabriolet je v súčasnosti v Spojenom kráľovstve, cena od 26 750 GBP-a vo svete stále viac SUV poháňaných výklenok vrchol žánru. Je to kompaktný crossover, ktorý bol vyvinutý, aby sa zostava T-ROC stala jednou z oveľa univerzálnejších modelových línií v stabilnom stajni Volkswagen.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Kupujúci vo Veľkej Británii si môžu vybrať z dvoch verzií T-Roc Cabriolet. Model konštrukcie základnej úrovne je štandardne dodávaný so 17-palcovými zliatinovými kolesami, osempalcovým informačným systémom, dvojpónovým klimatickým ovládaním, čalúnením sedadla s čiastočným kožou, adaptívnym tempomatom a stereofónnym systémom šiestich reproduktorov. Väčšie, 18-palcové zliatinové kolesá sú k dispozícii aj ako voliteľné navyše.
• Najlepšie konvertibilné autá teraz v predaji
Vlajková loď Volkswagen T-Roc Cabriolet je cena od 31 920 GBP a je dodávaná s 19-palcovými zliatinovými kolesami, agresívnou súpravou tela, LED svetlometmi, hmlovými žiarovkami so statickým funkciou zatáčania, sedadlami na objatie tela, športovým volantom a vznešený systém, ktorý je o 20 mm nižší ako štandardné vozidlá.
Kupujúci si môžu vybrať z benzínových motorov. Vstupné vozidlá používajú preplňovanú 1,0-litrovú trojvalcovú jednotku, ktorá sa vyvíja 113 koní a krútiaci moment 200nm, zatiaľ čo oveľa drahšie autá používajú preplňovanú 1,5-litrovú štvorvalcovú jednotku, ktorá produkuje 148 koní a 250 nm krútiaceho momentu. Oba motory sú podľa štandardu spojené so šesťstupňovou príručkou, hoci oveľa výkonnejšia 1,5-litrová jednotka je možné schváliť pomocou sedemstupňovej dvojspojkovej automatickej automatickej sieti navyše 1 500 GBP.
New Volkswagen T-Roc Cabriolet: Dizajn a platforma
T-Roc Cabriolet je auto s niekoľkými priamymi predkami, na ktoré sa dá pozerať späť, pričom nešťastný Range Rover Evoque Cabrio je jediným nedávnym kompaktným SUV, ktorý sa stal horečnatím.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post