Geneva Motor Show 2019: Round-Up News a všetky automobily

sa koná každý rok v Ženevskej motorovej show a je to pravdepodobne jedna z najvplyvnejších udalostí na globálnom obvode automobilov. Tohtoročné podujatie sa začalo ako typické s množstvom nových modelov a najnovšími koncepčnými automobilmi a my máme vrcholy tu v našej Genevskej motorovej show Round-Up.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Tím CAR Express bol vo Švajčiarsku stručne, aby vám priniesol najnovšie správy, obrázky a videozáznamy v Ženevskej show 2019, a my sme robili rozhovory s ľuďmi, na ktorých záleží, aby sme sa dozvedeli o nových automobiloch, ako aj o displeji, ako aj o displeji, ako aj o displeji, ako aj o nových automobiloch, ako aj o displeji, ako aj o výstave V roku 2019 sa pozrieme na stav globálneho nového trhu s automobilmi. Nižšie je uvedené všetky naše pokrytie zo show na jednom mieste.
• Najlepšie automobily v roku 2019 Geneva Motor Show
Zdôraznili sme najdôležitejšie spustenie automobilov z medzinárodnej show v Ženeve v roku 2019, ako aj ponúkame kompletný prehľad A-Z, ktoré sa zúčastnili výrobcov a čo presne mali vystavené.
Vybrali sme si tiež naše výbery show, od základných nováčikov na hromadnom trhu, až po to najlepšie z koncepčných automobilov a tiež sme sa pozreli na modely výklenkov od nejasných výrobcov, ktorí vyplnia zvyšok Ženevské výstavné sály. Na výstave máme galériu obrázkov vrátane obrázkov základných automobilov, zatiaľ čo naše videá dávajú príchuť toho, čo môžeme očakávať, keď show Stars zasiahli cesty vo Veľkej Británii v nadchádzajúcich mesiacoch a rokoch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post