Stereo vozidla bez reproduktorov: Budúce zvukové technológie Audio Tech ‘Beams’ Fuams ‘Beams’s Foad

, ako aj Noveto, sa spojili s cieľom otestovať úplne nový prototyp stereofónneho systému vozidla, ktorý upraví ovládače metódy a cestujúci Hudba na ceste.
Využívanie revolučnej novej technológie, hluk z gadgetov, sa dá dynamicky žiariť priamo do uší vodičov alebo cestujúcich, čo umožňuje cestujúcim v zdieľaných vozidlách možnosť počúvať rôzne hudby, herné systémy alebo inú zábavu v rovnakom čase – bez požiadavky na požiadavku na požiadavku na požiadavku na požiadavku na požiadavku slúchadlá alebo reproduktory.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie adaptéry DAB vozidla
Vyvinutá spoločnosťou Noveto, začínajúca spoločnosť Mobility, inovácia umožní vodičom zvládnuť prichádzajúce telefónne hovory bez narušenia cestujúcich, ktorí môžu pokračovať v počúvaní svojej vlastnej možnosti hudby, televízie alebo filmu. Prototypový zvukový systém by tiež umožnil predným, ako aj cestujúcim v zadných sedadlách počúvať rôzne zvukové toky v rovnakom čase – ideálne pre dlhé cestné výlety v domácnosti.
Sedadlo uvádza, že táto inovácia otvára svet možností a poskytuje riešenie jedného z kľúčových problémov, s ktorými sa zdieľajú vozidlá – zachovanie vášho súkromia, ako aj možnosť zábavy v rovnakom čase ako zdieľanie vášho vozidla s kamarátmi, ako aj s kamarátmi, ako aj s kamarátmi, ako aj s kamarátmi, ako aj s kamarátmi rodina.
Pokrok tohto nového hlukového systému bez reproduktorov je nepretržitý a možno je pochopiteľné, že presne existuje informácie o tom, ako to skutočne funguje, ale spoločnosť Noveto skutočne dúfa, že čoskoro integruje svoju inováciu dynamického šumu do vozidla s plným výrobným sedadlom.
Čo veríte o stereo vozidla bez reproduktorov? Pochopme v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post