Firma Spojeného kráľovstva predstavuje verejné nabíjačky EV zabudované do Curb

Britská firma nasadila úplne prvú z toho, čo očakáva, že bude v Londýne celoštátnou sieťou nabíjacích bodov verejného elektrického automobilového automobilu (EV), ktoré sú zabudované do Kerbside.
V spolupráci s radou Southwark, ako aj s podporou Virgin Media a National Grid, spoločnosť Linked Curb dnes predstavila svoju prvú nabíjačku Kerbside v južnom Londýne v Borough Road.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické vozidlá na predaj teraz ideálne
Jednotky ponúkajú rýchlosť nabíjania 3 až 7 kW-dostatočné na to, aby úplne zaplatili list Nissan so 40 kWh batériou medzi šiestimi a 13 hodinami.
Nabíjačky spoločnosti Connected Curb tiež pôsobia ako body webového pripojenia pre prístup k prístupu motoristov. Okrem toho dodávajú environmentálne, poveternostné podmienky a údaje sledovania webovej prevádzky pre verejné orgány.
Kerbside Chargers sú vytvorené tak, aby boli diskrétne a vyrábajú sa z recyklovaných materiálov, aby sa minimalizoval vplyv na životné prostredie.
Nová nabíjačka v Southwarku má byť prvou prvou sieťou v Londýne, keď ďalšie verejné orgány investujú do prepojeného obrubníka.
V roku 2018 obchod získal ocenenie primátora londýnskeho za metropolitný pokrok, ako aj plán má podporu kancelárie starostu.
Rajesh Agrawal, zástupca primátora podnikania, uviedol, že starosta Londýna – Sadiq Khan – „úzko spolupracuje“ s regionálnymi orgánmi, ako aj služieb v nákupe, aby poskytla „Londýnčania na účtovanie nabíjania“.
Vysvetlil prepojený obrubník, ako aj úsilie rady Southwark ako „vzrušujúce“, ako aj „vítaný doplnok“ do mesta.
• Nainštalované články prvého verejného nabíjacieho žiarovky
Paul Ayres, hlavný operačný policajt prepojeného obrubníka, vysvetlil požiadavku na „celoštátne“ nabíjacie zariadenia EV ako „kritické“, ako aj uviedol, že Spojené kráľovstvo bolo na „priepasti“ „revolúcie“ EV.
Dodal, že firma bola „potešená“, aby pomohla Londýnčanom, aby z nich mali úžitok prvých.
Veríte tomu, že nabíjačky zabudované do obrubníkov je skvelý nápad? Porozumejme svojim myšlienkam nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post