New Avatar Roadster SportScar s Focus RS Engine odhalený

Devon Sportsar Firma Avatar oficiálne odhalila svoj prvý produkčný model na tohtoročnej medzinárodnej show Autosport. Výrobná verzia, ktorá sa volá Avatar Roadster, je rozsiahlym prepracovaním prototypu, ktorý debutoval na tej istej show minulý rok s viac ako 100 zmenami.
Model základnej úrovne používa 2,0-litrový motor Ford Ecoboost s krútiacim momentom 250bhp a krútiacim momentom 400 Nm. Vďaka obrubnej hmotnosti 695 kg to funguje rýchlosťou 360 koní na tonu. 0-62 mph sa rieši za štyri sekundy, zatiaľ čo najvyššia rýchlosť je nárokovaná 145 mph.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie automobily Deň trať 2017
Sedenie nad 2,0-litrovou verziou je však ešte účinnejší stroj. 2,3-litrový Avatar Roadster je tiež pripravený na predaj a požičiava si svoj motor od nového Ford Focus RS Hot Hatch.
Neexistuje žiadna nevýhoda hmotnosti – platí rovnaká hmotnosť 695 kg. 350 koní na kohútiku sa rovná pomeru napájania k hmotnosti 500 koní za tonu a 0-62 mph klesá na 3,6 sekundy, pričom šplhanie maximálnej rýchlosti na 165 mph. K dispozícii je aj viac krútiaceho momentu, s 440 nm.
Ako konvenčná je prevodovka získavaná z Ford, ktorá je šesťstupňovou príručkou, ktorá sa nachádza v Focus Rs. K dispozícii je však voliteľný sedemstupňový sekvenčný prevádzkovaný pomocou pádiel
Je to jedna z niekoľkých funkcií inšpirovaných automobilovým autom na Roadster, ako napríklad kompozitná karoséria, poloha pohonnej jazdy a možnosti, ako je napríklad klietka s plnou rolkou, inštalatérsky hasiaci prístroj, záznamník údajov a veľké zadné krídlo.
Vo forme Apple CarPlay a Android Auto, vykurovanie a klimatizácia a dokonca aj strecha, a dokonca aj strecha, existuje viac možností bezplatného pohodlia. Spoločnosť sľubuje aj potenciálnym zákazníkom dostatok možností na mieru na mieru. Výroba Avatar Roadster sa začne tento rok na jar, pričom ceny začínajú od 39 990 GBP.
Bude Avatar Roadster hodným spoločníkom Deň tratí? Dajte nám vedieť, čo si myslíte v komentároch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post