New Nissan Kicks Crossover odhalil, ale žiadne slovo o spustení Spojeného kráľovstva

Nissan Kicks bol konečne odhalený pred jej juhoamerickým spustením koncom tohto leta. Je to náš prvý oficiálny pohľad na malý crossover pôvodne určený pre brazílsky trh. V súčasnosti neexistujú žiadne informácie o tom, či to v budúcnosti uvidíme v európskych showroomoch.
Spoločnosť Nissan minulý mesiac odhalila tvár svojho nového Kicks SUV, ale teraz sme videli automobil v plnej výške. Predná strana vyzerá ako zmenšená verzia aktuálnej Nissan X-Trail, zatiaľ čo zadná časť vyzerá ako vylepšená verzia Renault Captur. Automobil bude predstavený v Brazílii tento rok v lete s cieľom propagovať olympijské hry 2016, z ktorých je Nissan hlavným sponzorom.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie crossovery na nákup teraz
Zdá sa, že možnosti Funky Styling and Prispôsobenie Captura sa presunuli do dieťaťa Nissan, pričom automobil v našich obrázkoch športoval úžasnú červenú strechu. Rastúci záberom poskytuje dynamický postoj, s plávajúcim stĺpikom C, ktorý by mu mal podať príťažlivosť. Napriek tomu, že ste boli postavení ako automobil pre rozvíjajúce sa trhy, vo vnútri nájdete informačný systém dotykovej obrazovky a športový volant s plochým dnom.
Začiatkom tohto roka spoločnosť Nissan potvrdila svoje plány na vypracovanie rozpočtového crossoveru pre latinskoamerický trh, pričom „prebiehajúce štúdie pre iné regióny“ už zavedené. SUV začne výrobu „V rámci FY16“ v zariadení značky v Rio de Janeiro, ktoré nedávno prešlo investíciou do nového automobilu 192 miliónov dolárov (131 miliónov GBP). Závod bol otvorený v roku 2014 a v súčasnosti vyrába kompaktné automobily, ako je latinskoamerický Nissan Micra.
Carlos Ghosn, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Nissan, povedal: „Nissan vytvoril crossover v roku 2003 s Murano. Pretože potom sme uznali naše globálne vedenie crossover s autami ako Juke, Qashqai a X-Trail-ktoré boli Úžasné úspechy. Kicks prinesú Nissanovu zreteľnú kompetenciu crossover do oveľa viac regiónov. ““
• Najlepšie malé 4×4 a SUV
Kicks bol druhým automobilom, ktorý debutoval na výstave na výstave v posledných rokoch po koncepcii Extry Coupé v roku 2012 a je výsledkom spolupráce medzi Nissan’s Design Studios v San Diegu a Rio. Je vyvinutý tak, aby zasiahol „sladké miesto“ medzi konvenčným kompaktným SUV a výkonným autom.

“Tam, kde by sa postoj hraničného vyzdvihnutia mohol porovnať s výkonným zdvíhačom a GT-R svetovom sprinterovi, koncept Kicks je ako brazílsky bojovník Jiu-Jitsu-stočený pre akciu a presný v každom pohybe,” povedal riaditeľ výkonného dizajnu Mamoru Aoki.
Kopy budú o niečo dlhšie, vyššie a širšie, ako európsky juke, s dlhším rázvorom kolies. Údajne postavené na rovnakej platforme ako nissan nota, kopy budú sedieť nad juke, pokiaľ ide o veľkosť, ale pod ním v cene a kvalite.
V Južnej Amerike prekvitajú malé crossovery, kde vysoké zavesenie a opláštenie tela sú ideálne na manipuláciu s zlými povrchmi ciest.
Čo si myslíte o nových kopoch Nissan? mal by ho Nissan priniesť do Európy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post