Spoločnosť Mercedes pridáva k CLA a odrody GLA

Mercedes Mercedes Mercedes odhalil sériu aktualizácií pre svoje CLA, ako aj pre rozsahy GLA, vrátane dodatočnej energie a novej techniky infotainmentu v kabíne. Vozidlá sa ponúkajú na nákup od septembra 2015.
Aktualizácie sú podobné aktualizáciám, ktoré sa vyskytujú na nedávnom facelifte triedy Mercedes A, hoci tentokrát neexistujú žiadne revízie stylingu. Z vonkajšej strany budú jedinými úpravami nové odznaky „d“ na dieselových motoroch, ktoré nahradia súčasný odznak CDI, ako aj nová kovová ekologická farebná možnosť.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Aktualizácie pre CLA prinášajú 4matický systém pohonu štyroch kolies do CLA 200D, ako aj varianty brzdových brzdových brzdových brzdových ciest CLA 220D, zatiaľ čo CLA 250 Sport sa poskytuje zvýšenie 7 koní, od 208 k do 215 koní. Nie je to odstránenie, či je ovplyvnená účinnosť.
GLA 220D ťaží z toho istého zvýšenia výkonu, čo jej umožňuje prejsť od 0 do 62 mph za pouhých 7,7 sekundy. GLA tiež získa najnovšiu technológiu informačného infotainmentu v type nových 7-palcových (alebo voliteľných 8-palcových) dotykových systémov Comand s prepojenými službami Mercedes ‘Connect Me’. Nový lesklý čierny lem je tiež pridaný do pomlčky.
Obidva návrhy sú teraz ponúkané so systémom Dynamic Choice, ktorý pôjde spolu s voliteľnými adaptívnymi tlmičmi, čo umožňuje šoférovi zmeniť zavesenie, motor, ako aj riadenie vozidla na štyri rôzne režimy: pohodlie, šport ako aj individuálne.
Spoločnosť Mercedes tiež odhalila, že zavedie systém integrácie smartfónov spoločnosti Apple CarPlay, spolu so zostavou Mirrorlink, na všetkých dizajnoch začiatkom roku 2016.
Využili ste technológiu spoločnosti Apple CarPlay? Povedzte nám, čo o tom veríte v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post