NOVÝ 2020 Mercedes-AMG GLA 45 s uvedený na trh so 415 koní

Toto je Mercedes-AMG GLA 45 S. Horúci crossover bol oficiálne odhalený pred svojím verejným debutom na budúcom týždni v Ženevskom autosalóne.
Rapid Crossover v triede A získava rovnaký štvorvalcový motor s preplňovaným motorom s dĺžkou 415 koní 2,0 litr cez zadnú nápravu, ktorá pomáha pri zatáčaní a zrýchlení. Auto môže prasknúť 0-62 mph za 4,4 sekundy-pol sekundy pomalšie ako A 45 S.

New Mercedes-AMG A 45 S 2020 Recenzia

Horúca GLA jazdí na Macphersonov vzpery vpredu a nastavenie so štyrmi odkazmi vzadu, zatiaľ čo adaptívne tlmenie tromi režimami je štandardne. Štandardne sú tiež veľké šesťplieskové brzdy, ktoré sú súčasťou balíka AMG Dynamics Plus Pack.
20

Známy program Dynamic Select’s AMG je tiež namontovaný, čo umožňuje jednotky medzi piatimi režimami jazdy. Siahajú od pohodlia po preteky, zatiaľ čo bolo zavedené aj nové masterské prostredie, ktoré umožňuje „mierne preverenie“. Neexistuje však žiadny režim driftu, ako je ten, ktorý je namontovaný na 45 s hatchback.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Medzi vylepšenia štýlu patria LED svetlomety, rozšírené oblúky predných kolies, 19-palcové zliatinové kolesá a zadný difúzor, zatiaľ čo veľké zadné krídlo bude voliteľné. Kabína dostane na sedadlách volant-kolá a žltý kontrastný šitie.
Celková architektúra kabíny sa do značnej miery prenáša z 45 s; Twin Digital Displays House AMG špecifická telemetrická technológia a rozšírená 3D grafika pre navigačný systém. .
Predaj Spojeného kráľovstva by sa mal začať v apríli, hoci prvé dodávky dorazia až do konca leta. Auto bude naďalej nadšené mierne nad ekvivalentnú triedu A, takže očakávajte, že ceny sa začnú okolo 52 000 GBP.
Páči sa vám vzhľad nového Mercedes-AMG GLA 45 s? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post