Jeden z piatich skúseností s automobilmi a chorobou nákladných automobilov

Asi 18 percent motoristov – ekvivalent 7,3 m ľudí – zažíva z nevoľnosti alebo choroby pri jazde automobilov a nákladných automobilov alebo jazdy ako cestujúci.
Z postihnutých, 75 -percentných štátov, sa na zadnom sedadle cítia omnoho viac nevoľnosti ako kdekoľvek inde, zatiaľ čo 12 % objaví front horší a sedem percent štátu, že to nezmení.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Výskumná štúdia – z prieskumu RAC s 1 990 ľuďmi – zistilo, že 61 percent ľudí sa pri čítaní v aute cíti najviac nevoľne, čo bolo v súlade s 50 percentami, ktorí poskytovali využitie telefónu alebo tabletu ako najvyššieho dôvodu.
• Veľa pohodlných automobilov a nákladných automobilov v predaji
Okrem toho 37 percent obviňovalo vinuté vidiecke cesty z ich choroby, 32 percent nasmerovalo prst na nedostatok čerstvého vzduchu a 30 percent zvýrazneného výhľadu z okna.
Ďalších 37 percent motoristov uvádza, že sa museli zastaviť na prestávku v dôsledku toho, že sa niekto cíti dobre v aute, zatiaľ čo dva percentá museli opustiť cesty alebo im úplne zabrániť.
Aj keď 48 percent respondentov uviedlo, že nikdy nevyžadovali lekársku pomoc pri chorobe automobilov a nákladných automobilov, 13 percent pripustilo využívanie voľného lieku alebo alternatívne ošetrenie-napríklad používanie cestovných kapiel alebo jedenie zázvoru. Asi dve percentá zašli tak ďaleko, aby požiadali svojho lekára o pomoc.
24 percent však objavilo svoje vlastné náznaky manipulácie s nevoľnosťou v aute, ako je zatvorenie očí, snažiť sa spať alebo zameriavať na obzor.
Hovorca RAC Rod Dennis navrhuje, aby trpiaci bránia čítaniu kníh alebo kontrolou mobilných pomôcok v aute, okrem zamerania sa na horizont pred nami, ako aj otváranie okna, aby sa čerstvý vzduch nechal do vzduchu.
Rovnako spomínal hladkú jazdu ako efektívny liek, v ktorom sa uvádza, že cestujúci sa menej cítia, ak sa necítia, ak sa vyhýba ostré zrýchlenie a brzdenie, najmä na kľukatých vidieckych cestách.
Zažívate choroby automobilov a nákladných automobilov? Povedzte nám presne, ako to bojujete dole …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post