Spoločnosť Tesla predstaví svoj systém preplňovania 250 kW V3

Tesla odhalil svoj systém SuperCanging V3, ktorý je schopný dodať 250 kW energie do každého modelu, ktorý nabíja. Firma predpokladá, že jej nový systém umožní automobilom spoločnosti Tesla nabíjať sa rýchlejšie ako akákoľvek iná EV na trhu a ponúka spoločný čas nabíjania približne 15 minút.
Superchargery V3 môžu za 5 minút dodať nárokovaných 75 míľ dosahu a dodať maximálnu mieru poplatku 1 000 míľ za hodinu. V kombinácii s novou aktualizáciou softvéru „On-Route Battery Whate-Up“ spoločnosť Tesla predpokladá 50 % rýchlejšie sadzby nabíjania ako dnešný systém.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Ideme na Tesla’s Superchighwway
Supercharger spoločnosti Tesla V3 je postavený na výkonovej skrinke 1MW, ktorá každému vozu dodáva 250 kW energie, bez ohľadu na počet automobilov pomocou systému nabíjania. Predtým sa superchargery firmy rozdelili medzi autá zapojené do skrinky, čo Tesla hovorí, že spomalili časy nabíjania.
Nový softvér „On-Route Battery Whap-Up“ sa v súčasnosti zavádza v celej zostave Tesla. Systém automaticky zahrieva bunky vozidla na optimálnu teplotu na nabíjanie, pred príchodom automobilu na kompresor. Okrem toho spoločnosť Tesla zvýši výstup svojej existujúcej nabíjacej siete od 120 kW na 145 kW. Očakáva sa, že tieto revízie znížia sadzby poplatkov za svoje súčasné kompresory V2 o 25 percent.
V súčasnosti firma tvrdí, že jej nabíjacia sieť pokrýva 99 percent americkej populácie, pričom podobné údaje očakávajú pre Európu do konca roku 2019. Očakáva sa, že do konca roka sa spustia tisíce nových kompresorov, čo umožní firme veľa slúžiť Viac ako dvakrát početné autá denne.
Najnovšia infraštruktúra nabíjania spoločnosti Tesla sa v súčasnosti skúša v oblasti San Francisco Bay, ktorá sa v nasledujúcich mesiacoch postupne sprístupňuje majiteľom spoločnosti Tesla. Spoločnosť Tesla plánuje do konca roku 2019 jeho systém prepracovania V3 v celej Európe a Ázii.
Aké sú vaše názory na najnovšiu sieť SuperCanging Tesla? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post