Majitelia SUV utratia až 409 GBP oveľa viac na palivo ročne

majiteľov SUV sú náklady až 409 GBP oveľa viac na palivo ročne v porovnaní s vlastníkmi ekvivalentných salónov, majetkov a hatchbackov, podľa Vyšetrovanie pohonných hospodárskych podnebí, ako aj typu vozidla.
Vedci v spotrebiteľskej publikácii Ktoré? Vzal oficiálne údaje o ekonomickej klimatizácii pre malé, stredne veľké aj veľké SUV, a porovnali ich proti tiež proti hatchbackom, salónom, ako aj s majetkovými automobilmi.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie SUV na predaj teraz ideálne
Vyšetrovanie predpokladané, že motoristi by pokryli typické 9 700 míľ ročne, a zistilo sa, že vlastníci kompaktných SUV, ako sú Renault Captur, ako aj Audi Q2, míňajú 1 092 GBP ročne na palivo, 130 GBP oveľa viac ako vlastníci malých vozidiel. Rovnako ako Ford Fiesta, ako aj Volkswagen Polo.
Malé SUV ako BMW X1, ako aj Volvo XC40, medzitým náklady 154 GBP oveľa viac v palive ročne v porovnaní so stredne veľkým CASR, ako je Honda Civic a VW Golf. V prípade SUV strednej veľkosti, ako sú Peugeot 3008, ako aj Kia Sportage, sú ročné výdavky na palivo 199 GBP oveľa viac v porovnaní s výdavkami na majetky strednej veľkosti, ako aj o 182 GBP oveľa viac v porovnaní s hatchbacks, ako je Skod Octavia. ako aj salóny ako Audi A4.
Ale sú to veľkí majitelia SUV, ktorých najťažšie zasiahli účty za vyššie palivá. Motoristi vozidiel, ako je Volvo XC90, ako aj BMW X5, vynakladajú typický 1 561 GBP ročne na palivo, podľa ktorého? Oveľa viac ako tí, ktorí vedú veľkých ľudí, ako napríklad Ford Galaxy, ako aj Volkswagen Sharan.
Podľa vládneho strážneho psa, Výbor pre zmenu podnebia, boli SUV obviňovaní z rastúceho emisií, ako aj majiteľov, ktorí sú v peňaženke ťažšie, SUV boli obviňovaní z rastúcich emisií.
Aké sú nákladovo najefektívnejšie SUV na predaj? Kliknite doprava tu pre top 10 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post