Nový 2020 Volkswagen Golf GTI cena od 33 460 GBP

Nový ôsmy generácia Volkswagen Golf GTI je teraz v predaji vo Veľkej Británii. Náklady začínajú od 33 460 GBP za Hot Hatchback, keď sú vybavené prevodovkou príručky, zatiaľ čo sedemstupňová dvojitá automatická verzia stojí 1 500 GBP viac.
To je len Smidgen oveľa viac ako jeho najbližší súperi: Honda Civic Type R začína od 32 820 GBP, zatiaľ čo Ford Focus ST je 2 885 GBP lacnejší.

Top 10 najlepších horúcich hatchbackov na získanie 2022

Britský trh sa radí ako jeden z najdôležitejších destinácií pre toto najaktuálnejšie auto, za predpokladu, že britské kupujúce preferencie pre horúce golfy. Približne 40 percent všetkých golfov ponúkaných vo Veľkej Británii v roku 2019 prišlo od GTI/GTE/GTD, ako aj z radov R, takže pokiaľ ide o všeobecný podiel, GTI je ťažkým zdvíhačom v zostave.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Zoznam základných zariadení pre aktuálnu verziu obsahuje svetlomety matice LED, LED hmlové svetlá, 18-palcové zliatinové kolesá, bezkľúčový vstup, športové sedadlá Tartan Material, ako aj tri zóny klimatizácie. GTI obsahuje súpravu zahrnutej bezpečnostnej súpravy: Pomocník modifikácie jazdného pruhu, pomoc pri cestovaní (kombinácia vedenia jazdného pruhu, ako aj aktívne systémy riadenia plavby, ktoré umožňujú poloautonómnu jazdu), bočná pomoc, ako aj pohotovostná pomoc (ktorá môže Ak motorista nereaguje), sú zahrnuté bezrizikové zastaviť bez rizika.
Rovnako ako v prípade predchádzajúceho golfového GTI, aj MK8 má preplňovaný štvorvalcový motor, ktorý vysiela svoju energiu na predné kolesá. 2,0-litrový motor TSI s preplňovaným 2,0-litrom teraz vytvára krútiaci moment s rozmermi 242 koní a 370 Nm, ako aj štvrtá generácia známeho motora „EA888“. Vo svojom najrýchlejšom type DSG-optimalizovanom pre túto golfovú generáciu s novým systémom posunu po vodiči-Sprinty GTI od 0 do 62 mph za 6,2 sekundy a má najvyššiu rýchlosť 155 mph. Základná šesťstupňová príručka je pre túto generáciu novo vyvinutá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post