Uzatvorenie DVLA, aby sa tento víkend znemožnili zdaňovacie automobily

Stránka a call centrum DVLA budú uzavreté pre systém systémov tento víkend, čo potenciálne spôsobí problémy pre každého, kto kupuje použitý automobil a kto ho potrebuje viesť domov.
V oznámení vydanom DVLA minulý utorok sa uvádza, že mnoho jej služieb – vrátane 24 -hodinovej telefónnej služby a call centra – bude nedostupné od 15:00 v piatok 17. augusta do nasledujúceho pondelka ráno. Stránka sa má vrátiť online o 6:00, ale call centrum nezačne fungovať až do 8:00. Pretože poštové kancelárie sa spoliehajú aj na web, nebudete môcť svoj automobil zdaňovať cez pult.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Ved Road Daň: všetko, čo potrebujete vedieť
Oznámenie DVLA obsahuje právnu pripomienku: „Pamätajte, že je proti zákonu riadiť nezdanú auto na ceste,“ hovorí. „Ak si tento víkend kúpite automobil, nebudete môcť v pondelok zdaňovať do 6:00. Je nám ľúto za akékoľvek nepríjemnosti, ktoré to môže spôsobiť. “
Aj keď mnohí motoristi nesprávne veria, že existuje „obdobie odkladu“, aby sa váš automobil zdanil, platí to už roky. V súčasnosti je každá výnimočná zodpovednosť za spotrebnú spotrebu automobilu zaplatená predchádzajúcim vlastníkom, ktorý sa zrušil v okamihu, keď sa prevedie vlastníctvo. Nový majiteľ má právnu zodpovednosť zaplatiť VED skôr, ako ich nový nákup otočí koleso na ceste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post