Nová vlajková loď Audi S8 vystavená 563 khp

Nový Audi S8 bol vystavený pred jeho predstavením koncom tohto roka. Vlajková loď Super Saloon sa vyhýba dieselovému motoru SQ7 pre 4,0-litrový benzínový turbo benzín V8 s 48-voltovou miernou hybridnou inováciou, ako aj s pohonom všetkých kolies Quattro.
Údaje o výkonnosti sa ešte musia homologovať, avšak za predpokladu, že S8 stanovuje 563 koní, ako aj krútiaci moment 800 Nm, očakáva sa, že súper Mercedes-AMG S 63 sprintuje z 0-62 mph za približne štyri sekundy. Audi uvádza, že alternátor poháňaný pásom šetrí palivo tým, že umožňuje pobrežie motora, rýchle reštartovanie, ako aj dlhší rozsah zastavenia.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Každá verzia dostane to, čo Audi telefónne hovoria „prediktívne aktívne zavesenie“, ktoré rieši každé koleso individuálne pre vylepšené pohodlie a ovládanie tela. Existuje päť režimov pohonu, vrátane nového prostredia Comfort+, ktoré znižuje Roll naklonením automobilov a nákladného auta do rohov až o tri stupne.
6

Riadenie všetkých kolies sa uvádza, aby sa ďalej zlepšilo riadenie tela, čím sa zníži otáčací kruh pri pomalých rýchlostiach a zlepšuje stabilitu pri plavbe. Rovnako ako prediktívne pozastavenie, aj to je bežné na všetkých modeloch S8. Uhlíkové keramické brzdy sú voliteľné.
Vizuálne je S8 oddelený od svojich dolných súrodencov A8 svojimi vylepšenými nárazníkmi, parapetmi, ako aj štvorkolkovými výfukovými rúrkami. Nie je to odstránenie, ktoré kolesá budú bežné na autách vo Veľkej Británii, audi však uvádza, že určia až 21 palcov. Rovnako ako na novom S6, ako aj S7, aj kupujúci môžu tiež špecifikovať čierny štýl, ktorý prepína väčšinu bežného chrómu S8 pre tmavé lemovanie.
Vo vnútri je S8 vybavený elektricky nastaviteľným vyhrievaným a vetraným prešívaným koženým sedadlom, okrem známeho informačného systému MMI Audi v Audi. Je integrovaný s Amazonským asistentom Alexa Voice Assistant, okrem konkrétneho dizajnu S-Performance pre online číselníky v kokpite. Bezdrôtová spoločnosť Apple CarPlay, ako aj Android Auto Funct.
Ceny ešte nie sú odhalené, avšak poskytnuté dlhé koliesko Audi A8 S Riadok 55 TFSI stojí 80 115 GBP, dosah S8 bude pravdepodobne cena takmer 100 000 GBP.
Páči sa vám vzhľad nového Audi S8? Porozumejme svojim myšlienkam nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post