Škoda Pet Dog Accessories Assist udržiavať najkvalitnejšieho kamaráta bez rizika

Skooda vydala novú škálu doplnkov určených najmä pre najlepšieho priateľa človeka.
Špeciálne dobroty sa spájajú s veľkou škálou autentických príslušenstiev spoločnosti Skoda a zahŕňajú riešenia typických psích dilem motoristov vrátane bezpečnostných rohoží, ako aj vložiek, mriežky na batožinu, ako aj bezpečnostný pás, ktorý udržuje psov bez rizika a bezpečný.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

„Bezpečnostný pás psu“ sa pripája k pásu zadného sedadla a zabráni domácim psom v tom, aby lietal vpred alebo sa pohyboval okolo. Môže sa dokonca zdvojnásobiť ako náskok pre chôdzu.
V Citigo, ako aj výnimočné „ochrana zadného sedadla“ je kryt, ktorý chráni zadné sedadlá pred poškriabaním, ako aj zabráni sedadlám v tom, aby sa po každej ceste museli vysávať. Okolo okien cestovateľov však nie je nič, čo by zabránilo driblingu domácich psov.
„Trunk Grille“, zvlášť navrhnutá pre Fabia, ako aj pre výnimočný majetok, je zvislý strážca namontovaný priamo za hlavnou hlavnou sedadlom a udržiava domáceho maznáčika bezpečne v kufri. Na druhej strane rýchle, rýchle vesmírne škriatok Škoda, Yeti, Octavia a Octavia Estate môžu obsahovať obojstranný podlahový kryt s jednou stranou koberca, ako aj druhou vodou, ako aj s nečistotami.
Doteraz spoločnosť Škoda nedala značku nákladu na rozmanitosť doplnkov priateľských pre psov.
Teraz sme skontrolovali naše zaokrúhlenie najlepších strážcov psov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post