Nový McLaren 720s: 711 koní, 770nm a odvážny nový vzhľad

McLaren’s Ferrari a Porsche-Baiter, 720, sú konečne tu. Out ide na 650. roky a všetky jeho súvisiace varianty a prichádza nový supercar, ktorý má „doteraz najširšiu šírku cesty a dráhy akéhokoľvek doteraz McLaren“, podľa Haydna Bakera, riaditeľa série McLaren Super.
Reklama – článok pokračuje nižšie

V srdci nových 720s je 4,0-litrový dvojitý tubo V8 produkujúci moment 711 koní a 770 Nm krútiaceho momentu. Na papieri predbehne Ferrari 488 GTB, s časom 0-62 mph 2,9 sekundy (0,1 sekundy pred Ferrari) a najvyššou rýchlosťou 212 mph (7 mph vyššia ako jej rival).
19

Nie je to tak, že sa bude starať o mnoho majiteľov supersportov, ale 720 rokov tiež tvrdí až 24,6 mpg a emisie CO2 249 g/km; To znamená, že je efektívnejší ako jeho rival v Maranello.
720 je postavený okolo ľahkej konštrukcie Monocage II z uhlíkových vlákien, ktorá sa teraz rozširuje do strechy s tenkými stĺpmi, čo poskytuje vynikajúcu všestrannú viditeľnosť a široké puzdro pre dihedrálne dvere. Tieto otvorené širšie ako predtým pre ľahší prístup.
Samotné dvere zohrávajú veľkú úlohu pri vzhľade nového auta, pričom ich dvojitá koža smerujú vzduch do radiátorov skôr pre stredne namontovaný motor, než aby mali tradičné prívody vzduchu. Rob Melville, hlavný dizajnér spoločnosti McLaren, to opisuje ako „funkčné vrstvenie“ s hliníkovou karosériou „zmršťovanou zabalenou“, aby automobilom poskytol napnutý, účelný, ale stále nápadný vzhľad.
19
O našej reklame na túto reklamu

Tieto aerodynamické triky pokračujú vpredu, s dizajnom svetla „očnej zásuvky“, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu okolo LED svetla pre viac chladenia, zatiaľ čo v zadnej časti pop-up vzduchová brzda produkuje o 30 percent viac prítlaku ako v 650. rokoch.
• Najlepšie supercary v predaji práve teraz
Podvozok produkuje o šesť percent mechanickejšie priľnavosť cez pneumatiky ako v 650 -tych rokoch, pričom proaktívny podvozok Control II poskytuje pohodlie, športové alebo stopy, zatiaľ čo variabilné ovládanie driftu umožňuje vodičom spravovať skĺznutie zadnej pneumatiky cez posúvač na obrazovke infotainmentu.
19

Vo vnútri je kabína zmesou luxusu a techniky, s displejom skladacieho ovládača zobrazenia, ktorý je možné použiť vo zvislom režime s obrazovkou TFT alebo tenkým režimom, ktorý ukazuje iba dôležité informácie o jazde.

• Všetky najnovšie z Geneva Motor Show 2017
Druhý, osem palcový obrazovka riadi navigáciu, riadenie podnebia a infotainment, ktorá obsahuje zvukový systém Bowers a Wilkins.
Kupujúci si môžu vybrať zo štandardných, výkonných a luxusných krytín, pričom ceny začínajú od 208 600 GBP, čo je o niečo viac ako o päť percent viac ako 650. roky. Dodávky začínajú v máji.
Čo si myslíte o novom McLaren 720? Je to vo vašom zozname želaní Supercar? Dajte nám vedieť nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post