Isuzu D-Max sa zdvojnásobí na 2019 komerčných automobilových show

Isuzu použil komerčný automobil v roku 2019 v Birminghame na zobrazenie pár nových snímačov Isuzu D-Max, XTR a AT35 SAFIR. Obaja sú teraz k dispozícii na nákup.
Počnúc D-Max XTR je táto verzia odolného pick-upu Isuzu novým modelom, ktorý je vyvinutý tak, aby sa zasunul v rozsahu medzi čepeľou, špičkovou verziou štandardného nákladného vozidla a Arctic Trucks AT35 Off-Road Special . XTR získava výrazný dizajn predného konca a oveľa viac čierneho plastového opláštenia ako štandardné D-Max plus čierne kolesá a plastové predĺženia kolieska.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie pick-upy na nákup
Pod kožou bola výška jazdy zvýšená o 250 mm s láskavým dovolením nového systému zavesenia od austrálskych špecializovaných šedírov. To zlepšuje schopnosť terénneho vozidla nákladného vozidla, ako aj tvrdenie, že XTR poskytne hladšiu jazdu ako štandardný nákladný automobil, zatiaľ čo vetracie kotúčové brzdy a nové vankúšiky ponúkajú zlepšený zastavenie výkonu.
V každom rohu sú špeciálne 17-palcové čierne zliatinové kolesá, zatiaľ čo pneumatiky Pirelli Scorpion Tames boli vybrané na doplnenie revidovaného pozastavenia.
Vpredu sa čierne opláštenie zdvojnásobuje ako ochranca nárazníka a ochranca kapoty, zatiaľ čo opláštenie kolesa obsahuje zvýraznenia vápna zelených, ktoré sú vyvinuté tak, aby pomohli XTR vyniknúť. V zadnej časti sa pridal spojler zadných dverí a strážca nárazníka, oboje v Matt Black, zatiaľ čo farebné možnosti sú biele, strieborné, sivé alebo čierne. Na rozdiel od toho nájdete limetkovú zelenú detaily o brzde a zavesení a v kabíne sú aj zelené vrcholy.
Zahriaté športové sedadlá s koženým a semišovým čalúnením sú zahrnuté a vo vnútri je tu športový volant, kožené panely dverí a oveľa zelené šitie. DAX XTR je k dispozícii na nákup teraz, cena od 33 999 GBP.
12

D-Max AT35 SAFIR je oveľa jednoduchší návrh. V podstate ide o novú farebnú schému a aktualizáciu špecifikácie pre arktické nákladné vozidlá prevedené D-Max. Špeciálna edícia je obmedzená iba na 10 príkladov a všetky autá dostanú v posteli chrómový športový bar a horský horný valček. Na športovom bare sú namontované reflektory LED s vysokou intenzitou LAZER, zatiaľ čo do mriežky sa pridáva ďalší pár Lazerov.

Vo vnútri kožené sedadlá sú vybavené modrým stehingom, zatiaľ čo je tu nová jednotka infotainment Head hodená deviatimi reproduktormi, subwooferom a portom HDMI. Zahrnutá predná videokamera je tiež zahrnutá na pokrytie oblasti pred nákladným vozidlom zakrytým zvýšenou výškou Rie.
Štandardný AT35 je drahý, ale SAFIR naráža, ktoré ešte viac zvyšujú cenu životopisu 45 000 GBP.
Boli by ste pokúšaní niektorým z týchto nových Isuzu D-Max? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post