Nové autá F1 2017: Vystavená mriežka Formuly 1

Všetkých desať tímov F1 odhalilo svoje nové autá a nákladné autá pre kampaň v roku 2017, čím poskytovali fanúšikom prvý pohľad na agresívne úpravy štýlu očakávaných podľa nových predpisov spoločnosti Sport.
Majstri sveta Mercedes nasledovali Sauber, Renault a Force India tým, že vytiahli obaly z automobilov a nákladných automobilov, ktoré dúfajú, že ich tento rok prinesie na štvrtý po sebe idúci titul konštruktérov, približne mesiac pred prvou veľkou cenou sezóny v Melbourne, Austrália.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Ferrari a McLaren-Honda nasledovali oblek, pričom druhý poskytol horúco očakávaný oranžový livrej v dôsledku dedenia Zak Browna Ronovi Dennisovi ako generálnemu riaditeľovi Woking Outfit.
28

Williams potom vydal úplne prvé štúdiové zábery svojej ponuky v roku 2017, s Red Bull, Toro Rosso a Haas F1, ktoré dokončujú úradné odhalenie mriežky v predvečer prvej skúšobnej relácie v Catalunya.
Záujem o tohtoročné predstavenia bol zintenzívnený zavedením nových usmernení za rok 2017, ktoré boli vytvorené tak, aby boli autá a nákladné autá oveľa príťažlivejšie, ako aj niekoľko sekúnd na kolo rýchlejšie ako modely 2016.
Keďže nové Regs sú do istej miery čisté bridlice pre F1, veľké zameranie sa zameriavalo na interpretáciu pravidiel tímov, najmä v aerodynamickom oddelení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post