2016 Ford Ranger debuty na Frankfurt Show

Ford’s Next Ranger bol odhalený na Frankfurt Motor Show pred jeho vydaním vo Veľkej Británii začiatkom roku 2016, ako aj facelifted Design dostane úplne nový front-end, ktorý ho zavedie do rady so zvyškom radu Ford. Pick-up tiež získava množstvo novej kabíny a bezpečnostných technológií, zatiaľ čo odroda motora je aktualizovaná, aby sa zvýšila efektívnosť.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Rival VW Amarok, ktorý bol vpredu, ďaleko od toho, že bol súper VW Amarok úplne prepracovaný, takže teraz športuje s domácimi obchodmi, ktoré ukázalo zvyšok radu Ford. Preč sú priamočiary mriežky, ako aj zaoblené svetlomety, nahradené lichobežnou mriežkou firmy, ako aj ostrejšími svetelnými jednotkami. Úpravy sú oveľa jemnejšie na boku aj vzadu, kde iba nové zadné svetlá označujú facelifované verzie.
• Najlepšie vyzdvihnutie na nákup teraz
14

Väčšina úsilia spoločnosti Ford pokračovala v aktualizácii kabíny Ranger, aby vytvorila „ešte oveľa pohodlnejšie, moderné aj autá podobné prostredie“ ako predtým. Spolu s oveľa kvalitnejšími materiálmi je tu technologická hale, pretože najnovšia firma „Sync 2“ osemp-palcový dotykový navight a infotainmentový systém robí svoju metódu v Ranger.
K dispozícii je tiež múdry nový štýl nástrojov s dvojitými informačnými obrazovkami na oboch stranách číselníkov. Prvýkrát sa objavujú nové bezpečnostné a podporné systémy, ako napríklad Adaptive Cruise Control, Udržiavanie jazdného pruhu, predná aj zadná asistencia, upozornenie pred výstrahami a ovládaním kopca. Dokonca dostane užitočnú 240-voltovú zásuvku na nabíjanie notebookov, ako aj podobne.

Odroda motora Ford Ranger dostane niekoľko vylepšení, pričom päťvalcový motor s päťvalcovým motorom s päťvalcovým motorom s rozlohou 3,2-litru z roku 198bhp získava úpravy efektívnosti na zníženie spotreby paliva o 18 percent. Nižšie 158 koní 2,2-litrový systém získava podobné vylepšenia, zatiaľ čo základný dizajn 128 koní zvyšuje svoj MPG obrázok o 22 %.
Čiastočne vylepšenia efektívnosti prichádzajú s láskavým dovolením nového systému posilňovania elektrického riadenia, spoločného začiatku/zastavenia a dlhších pomerov prevodových stupňov. Ford tiež opätovne prešiel odpružením, aby sa oveľa lepšie riešilo, ako aj na jazdu, zatiaľ čo oveľa viac funkcií zoslabenia zvuku sa tiež spadá.
14

To sa neovplyvnilo na legendárnu terénnu cestu Rangeru, ako aj na ťažobné schopnosti, pretože nákladný automobil stále dostáva vhodnú prevodovku s nízkym dosahom, prepínateľný pohon všetkých štyroch kolies, ako aj uzamykateľný zadný diferenciál. Môže sa brodiť s 800 mm vody, zatiaľ čo je schopný ťahať zaťaženie 3 500 kg.

Ranger je prominentným dizajnom pre spoločnosť Ford na celom svete, ako aj na ponuke na 180 svetových trhoch. Európania zvyčajne nie sú obrovskými osvojiteľmi veľkých pick-upov na nekomerčné použitie, ale súčasný Ranger sa minulý rok v porovnaní s rokom 2013 zvýšil v popularite o 40 percent.
Pozrite sa na naše zaokrúhlenie tých najlepších pick-upov, ktoré sú v súčasnosti v predaji …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post