Škoda Kodiaq Hybrid, ktorý sa má uskutočniť v roku 2019 s plným EV, ktorý sa dá sledovať

s elektrifikáciou Volkswagen, sa už dobre rozbehne, sestra Brand Skooda sa nechce cítiť vynechaná. Boss Bernhard Maier potvrdil, že v roku 2019 dorazí plug-in hybridná verzia nového Kodiaq.
Po tom, čo v roku 2019 odhalil, že Superb dostane plug-in benzín-elektrický pohon v roku 2019, Maier pri spustení Kodiaq potvrdil, že sedemmiestny SUV bude ďalším príjemcom technológie.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

„Budeme mať hybrid Kodiaq veľmi krátko po Superb Hybrid. Najprv to bude v Číne, pretože je to najvýznamnejší trh, ale Európa čoskoro potom. “ Maier uviedol, že Kodiaq zohráva obrovskú úlohu v „ofenzíve SUV“ spoločnosti SUV a zameriava sa na priemysel, ktorý už posúva 12,7 milióna jednotiek ročne na celom svete, pričom sa očakáva, že sa do roku 2025 zvýši na 18 miliónov jednotiek. byť financovaný z úspechu tohto vozidla.
• Najlepšie hybridné autá na nákup teraz
Na otázku, prečo by to trvalo tak dlho, kým SKoda vstúpi na doplnkový trh, keď v ňom VW a Audi už majú autá, Maier tvrdil, že „nemôžeme urobiť všetko“.
„Ako sme už uviedli, nemusíme okamžite priniesť všetky technológie dostupné v skupine do spoločnosti Škoda – môžeme si dovoliť počkať. Je skutočne nevyhnutné, aby náš súčasný produkt zostal populárny na konvenčných trhoch [benzínových a naftových]. Počítame rok 2019 je vhodný čas na spustenie doplnku “.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post