Poistné, ktoré sa chystajú zvýšiť pre vozidlá náchylné na autá bezkľúčové krádež

, ktoré sú náchylné na bezkľúčové krádež, sú pripravené čeliť vyšším poistným nákladom, po tom, čo odborníci v odbore zodpovední za stanovenie „rizikových ratingov“ automobilov, ktoré budú trestovať z automobilov. sú náchylné na štafetové útoky.
Spoločnosť Thatcham Research, automobilové výskumné centrum pre poisťovníctvo, potvrdilo, že ak výrobcovia nezahrnuli protiopatrenia na odrazenie štafetových útokov na automobily so systémami bezkľúčového vstupu, organizácia by odporučila poisťovateľov posudzovať ich menej priaznivo pri výpočte poistného.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Crime Aut Crime opäť stúpa so 113 000 ukradnutými autami minulý rok
Zatiaľ čo výrobcovia automobilov dostanú obdobie odkladu na zintenzívnenie robustnosti bezkľúčových systémov, od roku 2021 Thatcham zmení svoj nový program hodnotenia bezpečnosti a bezpečnosti automobilov (NVSA), aby odrážal, ktoré modely sú mnohé náchylné na krádež bezkľúčov. Poisťovatelia sa nemusia dodržiavať podľa pokynov, ale systém hodnotenia NVSA pomáha identifikovať hodnotenie poisťovacej skupiny vozidla, čo znamená, že mnohé automobily pravdepodobne pritiahnú vyššie poistné, keď sa zmeny dostanú.
Majitelia, ktorí sa snažia o budúcnosť, akýkoľvek budúci nákup nových vozidiel proti potenciálnym zvýšeniam cien poistenia po roku 2021, sa medzitým môžu vydať na stránku bezpečnosti a bezpečnosti spoločnosti Thatcham, aby skontrolovali, či má auto vynikajúce, dobré, základné, zlé alebo neprijateľné hodnotenie NVSA- Aj keď sa systém klasifikácie vzťahuje iba na modely predstavené, pretože začiatok roku 2019.
Spojené kráľovstvo v súčasnosti zažíva epidémiu krádeže automobilov, pričom poistné výplaty za ukradnuté autá na najvyššej úrovni, pretože 2012, štúdia nemeckých inžinierov, ktorí našli prakticky každý bezkľúčový systém, a polícia zaznamenávajúca pod polovicou všetkých ukradnutých automobilov, ako sa získalo. Avšak výrobcovia automobilov nedávno začali zavádzať opravy do bezkľúčového hlavolamu, keď Ford predstavuje nový bezkľúčový nevyhnutný senzor s pohybovým senzorom, ktorý spí FOB, keď sa nepohybuje.
V komentári k správam Mike Hawes, generálny riaditeľ spoločnosti výrobcov motorových motorov a obchodníkov uviedol, že automobilový priemysel „berie kriminalitu automobilu neuveriteľne vážne“, zatiaľ čo najnovšie modely „obsahujú sofistikované imobilizátory, sledujú zariadenia a šifrované základné kódy, ktoré sa vyhýbajú klonovaniu. ” Hawes tiež vyzval vládu, aby zakázala štafetové boxy, ktoré uľahčujú krádež bezkľúčov.

Už ste sa niekedy stali obeťou krádeže automobilov bez kľúča? Dajte nám vedieť svoje skúsenosti nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post