New Vauxhall Grandland X Hybrid4 dorazí na ceny Frankfurt

UK za nový Vauxhall Grandland X Hybrid4 – boli odhalené prvé hybridné SUV britskej značky -. Je k dispozícii na kúpu teraz, ceny od 35 590 GBP, pričom prvé dodávky splatné v januári 2020.
Potvrdili sa tri verzie nového SUV Topping SUV. To, že cena 35 590 GBP je identifikovaná pre službu Edition Premium Version of the CAR, zatiaľ čo modely SRI NAV a Elite NAV stoja 40 300 GBP a 45 450 GBP.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie hybridné SUV v predaji
Hnačka Grandland X Hybrid4 obsahuje štvorvalcový benzínový motor s preplňovaným s preplňovaným s preplňovaným s preplňovaným 1 197 koní a pár elektrických motorov (jeden pre prednú nápravu a jeden pre zadnú časť), čo vedie k kombinovanému výkonu systému 296 koní a 450 NM krútiaceho momentu.
15

Spaľovací motor napája svoju energiu na predné kolesá pomocou osemstupňovej automatickej prevodovky, zatiaľ čo elektrický motor namontovaný na zadnej strane dodáva Hybrid4 Gondland X hybrid4 pomocou pohonu všetkých kolies. Výsledkom je, že sprint od 0 do 62 mph trvá nárokovaných 6,5 sekundy, zatiaľ čo najvyššia rýchlosť je v plnom elektrickom režime 136 mph alebo 83 mph.
Výkon pre elektrické motory dodáva lítium-iónová batéria s rozmermi 13,2 kWh, čo dáva vruhu celoelektrický rozsah 32 míľ. Batérie sa môžu nabíjať za dve hodiny pomocou voliteľnej nabíjačky s rozmermi 6,6 kW, zatiaľ čo Vauxhall tiež ponúkne pre domácnosť 7,4 kW Wallbox. Zahrnutý je 3,3 kW nabíjací kábel.
Rovnako ako režim nulovej emisie, motoristi majú výber štyroch ďalších nastavení pohonov. Režim Sport maximalizuje výkon výkonu z spaľovacieho motora a elektrického motora; Hybridný režim dodáva optimálnu účinnosť zo systému PHEV; Režim pohonu štyroch kolies tvrdí, že dodáva lepší terénny výkon, zatiaľ čo režim E-SAVE, vyhradzuje až 12 míľ elektrického rozsahu na použitie na konci cesty.
Na označenie v rade Grandland X PHEV obsahuje špeciálnu čiernu kapotu – kupujúci však môžu špecifikovať alternatívu zafarbenú na telo ako bezplatnú možnosť.
Neskôr v tomto roku sa k Grandland X Hybrid4 pripojí nový, elektrický Vauxhall Corsa. Nasledujú plne elektrické varianty nového Vivaro Life MPV a Vivaro Van, ako aj nástupca kríženia Mokka X.

Kliknite sem pre všetky súčasné z funkcie FRANKFURT MOTOR 2019 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Britské autá a nákladné autá, ktoré sa vyrábajú s jedným automobilom a nákladným autom vyvíjajúcimi sa každých 16 sekúndBritské autá a nákladné autá, ktoré sa vyrábajú s jedným automobilom a nákladným autom vyvíjajúcimi sa každých 16 sekúnd

2016, vyzerá ako ešte jeden rekordný rok pre výrobcov automobilov a nákladných automobilov ako najnovšie osobnosti spoločnosti Motorovcov, ako aj obchodníkov (SMMT ) Zobraziť vozidlo, ktoré každých 16 sekúnd odvaľuje