Mazda CX-30 získava najlepšie hodnotenie Crash-Test Euro NCAP

. Mazda CX-30 získala najvyššiu známku v hlavnom havárii Euro NCAP, zaznamenala 99 percent hodnotenia dospelých.
Výsledok naznačuje, že predchádzajúce vysokých strelcov CX-30, vrátane Alfa Romeo Giulia, Mazda 3, Volvo XC60 a Volvo V40, z ktorých všetky boli udelené 98 %.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Čo je Euro NCAP?
CX-30-ktorý sa pohybuje medzi väčšími CX-5 a menšími CX-3 v rozsahu SUV Mazda-získal maximálne body v bariére s plnou šírkou, bočné nárazové a bočné pólové testy, ktoré prispievajú k výsledkom zamestnania dospelých. Získal 86 % hodnotenie obsadenia dieťaťa a celkovo získal celkovo celých päť hviezdičiek.
Matthew Avery, riaditeľ poisťovacieho výskumu, v spoločnosti Thatcham Research, ktorý vykonáva testovanie havárií v spojení s Euro NCAP, nazval výsledok „skutočne pôsobivý“.
„MAZDA CX-30 je bežné vozidlo, ktoré je k dispozícii v lacnom cenovom bode, ktorý vykonáva na najvyššej úrovni pri testovaní nárazu. V prípade nehody existuje niekoľko bezpečnejších miest ako predné sedadlá Mazda CX-30.
„Štruktúra automobilu a výkon jeho obmedzení sú kľúčové. Najmä v teste bočného pólu, ktorý povzbudzuje výrobcov automobilov, aby sa zmestili airbagy bočného zabezpečenia, aby zabezpečili hlavy cestujúcich pri zrážke. “
Medzi ďalšie automobily vyšetrené v najaktuálnejších kola výsledkov NCAP patrí Vauxhall Corsa, ktorá získala štyri hviezdy, zmiznutá na piatom mieste v dôsledku ochrany, ktorú používa proti zraneniam bičov – hoci Avery objasnil, že Corsa uverejnila „solídny“ výsledok.
Mercedes GLB medzitým zaznamenal celkovo celkovo päť hviezdičiek, čím pridal k záznamu o skladbe, ktorý videl každý skontrolovaný Mercedes, pretože rok 2014 získal päť hviezd.
Kliknite sem a prečítajte si našu prvú recenziu nového Mazda CX-30 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post