Nový Jeep Compass 2017: Detaily motora odhalené

Jeep odhalil čerstvé podrobnosti o jeho nadchádzajúcom kompase, ktorý bude sedieť nad Renegade ako súperom s VW Tiguan, vrátane oveľa viac informácií o pohonných spoločnostiach a technológii.
Klienti na celom svete budú poskytnuté možnosť piatich motorov, hoci výber sa bude líšiť medzi trhmi. Okrem troch prevodoviek boli potvrdené tri benzínové, ako aj dva dieselové motory.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie crossovery v súčasnosti v predaji
Benzínový motor na základnej úrovni bude 1,4-litrový turbo Multiair 2-presne ten istý systém 138 koní, ktorý sa objavil v novom menšom súrodencovi Jeepu, Renegade.
39

Jeep presne neuviedol, ktoré motory sa dostaneme do Veľkej Británie, avšak najpravdepodobnejšie sa objaví 1,4 litra. Bude ponúknutá s možnosťou troch prevodoviek-šesťstupňová príručka bude bežná na dizajnoch 4×2 s výberom šesťstupňovej automatickej, zatiaľ čo dizajn 4×4 dostane deväťstupňovú Carbox.
Medzi ďalšie celosvetové voľby patrí 2,0-litrová jednotka Tigershark, okrem 2,4-litrového multiárového 2, ktorý bol overený pre americký trh.
Dve diesely Jeep sú 1,6-litrový multijet so šesťstupňovou príručkou a drivetrain 4×2, okrem 2,0-litrového multijetu. Ten bude ponúkaný ako dizajn 4×4 s deväťstupňovou prevodovkou, aj keď budú v predaji aj lacnejšie verzie 4×2.
39

Bežná infotainmentová obrazovka bude veľká, aj keď bude ponúknutá aj siedmich palcových obrazoviek, ako aj väčšia 8,4 palca.
Rozhrania dotykových obrazoviek s väčšími voľbami s vstavaným Apple CarPlay a Android Auto, ako aj voľba 8,4 palca, tiež poskytuje viacdotylovú podporu gesta, takže môžete štipnúť, klepnúť a posúvať sa po ňom rovnako ako smartphone.
Jeep ponúkne kompas v štyroch rôznych úrovniach výbavy – šport, obmedzená zemepisná šírka a Trailhawk.
39

Dizajn Trailhawk získa vylepšenú dlhodobú konfiguráciu 4×4 spoločnosti Jeep s päťdomovým systémom výberu terénu vrátane režimu rocku, ovládania zostupu Hill, ako aj s nízkym rozmanitým nastavením. Rovnako dostane zreteľné nárazníky so vylepšenou metódou, ako aj uhly odchodu, šmykľavky, háčiky na nohách plus trochu zvýšená výška cesty.
Kompas bude vyvinutý v novom závode Jeep v Pernambuco v Brazílii. Brazílska cena je ekvivalentom približne 30 000 dolárov, ale budeme však musieť počkať na konkrétne ceny vo Veľkej Británii.

Páči sa vám vzhľad nového džípového kompasu? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post