New Mercedes E Class All-Terrain prijíma tvrdý postoj na Parížskej výstave v roku 2016

. V90 Cross Country, keď sa predáva na jar 2017.
Rovnako ako Volvo, aj All-Terrain triedy E je vytvorený tak, aby ponúkol praktickosť, styling a efektívnosť veľkého majetku pre domácnosť a zároveň dodáva ďalšiu terénnu schopnosť vďaka pohonu štyroch kolies, vyššia výška cesty. Ako oveľa tvrdšie exteriérové ​​lemovanie.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie realitné vozidlá na získanie teraz
Vyšší postoj (o 29 mm, v porovnaní s majetkom triedy E) sa dosahuje s pripevnením väčších 19 alebo 20-palcových kolies s väčšími bočnými stenami, ktoré pridávajú 14 mm výťahu, ako aj posilňujú typickú jazdnú úroveň rozpätia vzduchu o 15 mm. All-Terrain tiež získa novú mriežku v štýle SUV, ktorá integruje iný štýl predného nárazníka, aby zdôraznil tvrdší vzhľad. Tvrdší štýl sa rozširuje aj pozdĺž boku vozidla, s čiernymi plastovými oblúkmi kolies, ako aj novou bočnou sukňou.
21
O našej reklame na túto reklamu

V zadnej časti All-Terrein dostane trojdielny nárazník s telesným, chrómovaným a čiernymi plastovými úsekmi. Vo vnútri je All-Terrain triedy Mercedes E. pre pedále nový zväzok materiálov vrátane hliníka a nehrdzavejúcej ocele. Podlahové rohože dostanú všetko – terénny nápis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post