New Alfa Romeo Giulia: Ceny, špecifikácie, nákup kníh Open Now

Nákupné knihy pre Alfa Romeo Giulia – Nový súper BMW 3 BMW, ako aj prvé autá a nákladné vozidlá v nadchádzajúcom aktualizácii produktov spoločnosti – sú teraz Otvorené, s nákladmi začínajúcimi na 29 180 GBP vo Veľkej Británii. Úplne prvé dodávky sú naplánované na umiestnenie do konca novembra, takže tí, ktorí sú v prednej časti frontu, dostanú svoje autá a nákladné autá tieto Vianoce.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Základné náklady vám poskytnú dizajn v základnom lemovaní, ktorý je bežný s 2,0-litrovým turbodúchadlom. Základné návrhy získajú 16-palcové zliatinové kolesá, tempomat, klimatické ovládanie, automatické stierače, zadné automatické parkovacie senzory, ako aj 6,5-palcový infotainmentový systém dotykovej obrazovky.
Aj keď je tento základný dizajn o niekoľko tisíc libier oveľa viac ako ekvivalentný BMW séria 3 alebo Jaguar XE, Giulia zasiahne späť s oveľa silnejším motorom, ako aj s vyššími úrovňami bežných bezpečnostných zariadení vrátane autonómneho brzdenia mesta, ako aj odmeňovania jazdných pruhov. POZOR.
38

Úrovne orezania odtiaľto bežia so Super, Tecnica a Speciale pred špičkovým modelom Quadrifoglio. Nákupcovia, ktorí pustia ďalších 1 700 GBP za veľmi špecifikáciu, sa bude zaobchádzať s väčšími zliatinovými kolesami, 8,8-palcovým dotykovým displejom, ako aj s čiastočnými sedadlami, zatiaľ čo 115 GBP prináša zadnú reverznú kameru, sklo súkromia, ako aj Dodatočný chróm zvonka ako súčasť Tecnica Tink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post