Nissan Leaf aktualizovaný

Nissan odhalil aktualizovanú verziu svojho elektrického listu, pričom odroda sa zlepšila od 109 míľ na 124 míľ. Rovnako ako výroba päťdverových a batérií sa začne v závode Sunderland v júni spolu s existujúcou japonskou továrňou spoločnosti.
Dlhodobá odroda je na mnohých faktoroch, pričom jeho úloha hrá nová aerodynamická mriežka. Existuje však aj minimalizované trenie pre vnútorné, ako aj oveľa efektívnejší batériu, ako aj systém správy energie, efektívnejší vykurovací systém, ako aj nastavenie „B“ pri prenose, ktorý zvyšuje množstvo regeneratívneho brzdenia.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Nissan aktualizoval podvozok v ponuke, aby bol list oveľa zábavnejší na jazdu. Upravuje sa tlmiče, pre oveľa vysadený pocit, ako aj riadenie bolo poskytnuté oveľa väčšiu váhu. Rovnako ako brzdy boli tiež oveľa progresívnejšie.
Nová voliteľná rýchla nabíjačka tiež skracuje plnú dobu nabíjania z ôsmich hodín na štyri hodiny, ak využíva zásobovanie 32-amp, a nie štandardný 13-AMP.
List je teraz k dispozícii vo Visii, Acenta a Tekna Specs, kde predtým bol iba jeden model. Visia bude cenovo dostupnejšia ako odchádzajúce auto 23 490 GBP, pričom Acenta je podobná nákladom, ako aj Tekna oveľa drahšia.
Dizajn Visia má 16-palcové oceľové kolesá, čiapky čierneho zrkadla a halogénové svetlomety. Autá a nákladné autá acenta pridávajú 16-palcové zliatiny, tónované zadné okná, ako aj zrkadlové čiapky zafarbené na karosériu. Top-špecifická Tekna dostáva LED svetlomety, stereofónne zliatiny Bose, 17-palcové zliatiny, ako aj nový monitor okolo zobrazenia.
Nissan tiež presunul nabíjací systém listu z topánky do kapoty, aby poskytol 40 litrov oveľa viac ton priestoru, na 370 litrov. Svetlo LED vo vnútri nabíjacieho portu tiež uľahčuje zapojenie, zatiaľ čo Sat-Nav je tiež jasnejší.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post