Koncept LADA XCODE TOP TOP THE Bill na Moskovskej motorovej show 2016

LADA zobrazuje nové kompaktné SUV s čerstvým konceptom s názvom XCODE, ktorý debutoval na Moskovskej motorovej show 2016.
Ruská značka – ktorá je súčasťou aliancie Renault -Nissan – hovorí, že Xcode „demonštruje možný vývoj zostavy modelu LADA“. Automobil bol navrhnutý pod vedením Brita Steve Mattin, bývalý dizajnér s Mercedes-Benz a Volvo.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Paris Motor Show 2016 Preview
Lada hovorí, že Xcode bol vytvorený „v rámci dizajnérskej DNA, ktorá už bola úspešne implementovaná vo výrobných vozidlách Vesta a Xray“. Tieto dva modely – salón a SUV – boli súčasťou veľkej ofenzívy produktu Lada. Firma rozsiahle využíva platformu Renault -Nissan B0 – rovnakú architektúru, ktorá podporuje všetko od Nissan Juke po Dacia Duster.
13

Je pravdepodobné, že Xcode je tiež založený na B0, hoci Lada neposkytla žiadne rozmery ani technické špecifikácie, okrem toho, že by naznačil, že by mohol používať preplňované motory a ponúkať pohon štyroch kolies. S najväčšou pravdepodobnosťou sa vyvinie ako drahšie sesterské vozidlo pre SUV Xray, ktoré vstúpilo do výroby začiatkom tohto roka a sedí medzi SUV segmentov B a väčšími crossovermi, ako sú Qashqai a Skody Yeti.
Exteriérový štýl Xcode má jasné podnety od XRay, hoci má dramatickejší predný koniec a ťažšie tvarované boky. Vo vnútri je 10-palcový infotainment systém dotykovej obrazovky a klaster digitálneho prístroja. Lada hovorí, že vozidlo by interagovalo s aplikáciou smartfónov LADA Connect, ktorá dokáže urobiť všetko od otvorenia vozidla a zapnutia kúrenia po zobrazenie diagnostických informácií a varovanie pred hroziacimi poruchami.
Xcode je hlavným konceptom rozsiahleho stánku pre Lada na prvotriednej motorickej show Ruska. Firma tiež ukazuje športovejšiu verziu svojho športového salónu Vesta a dvoch vydaní svojho SUV XRAY – koncept Xray Cross, ktorý dodáva telesnému obkladu pre členitý vzhľad a koncept Xray Sport, ktorý získava naladenú verziu pravidelnej verzie bežnej pravidelnej 1,8-litrový motor vozidla a znížené odpruženie. Prítomný je aj robustný majetok inšpirovaný Allroad, ktorý sa nazýva koncept Vesta SW Cross.

Čo si myslíte o Ladovom Xcode? Chceli by ste vidieť značku späť vo Veľkej Británii? Dajte nám vedieť v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post