Použitý BMW X5 (MK3, 2013-2018) Recenzia

Verdikt
Aj keď to nebol tradičný nositeľ pre tento čas Sporty, ktorý spravoval tentokrát, BMW X5 MK3 bol napriek tomu slušný automobil, ktorý jazdil, a kompromis pre minimalizovanú správu zdatnosti priniesol aspoň oveľa pohodlnejšiu jazdu. Aspekt v priestrannom a dobre vybavenom interiéri a automobil robí príťažlivú voľbu ako použité rodinné SUV. Nie je to však bez jeho oveľa slávnejších porúch: benzínové a hybridné motory nie sú tým najlepšími pre BMW a hoci úrovne vybavenia mimo poľa boli normálne dobré, niektoré z oveľa pohodlnejších a pohodlnejších Žiaduce funkcie boli k dispozícii iba ako voliteľné doplnky.
Ktorý z nich si musím kúpiť?
Najlepšie používané BMW X5 MK3 pre spotrebu paliva: XDRIVE40E SE
Najlepšie používané BMW X5 MK3 pre rodiny: XDRIVE30D SE
Najlepšie používané BMW X5 Mk3 na výkon: x5 m

Reklama – príspevok pokračuje nižšie

BMW X5 MK3 debutoval na britských cestách v novembri 2013 a spustil sa s množstvom funkcií, ktoré by boli konštantným počas celého času výroby automobilu. K dispozícii boli dve úrovne výbavy-Core SE SPEC a výkon inšpirovaný výkonom M Sport-a možnosti motora pozostávali z dvoch dieselových motorov (30D a M50D) a ponuky benzínu 50i.
Od januára 2013 by kupujúci BMW X5 mohli špecifikovať automobil so 40D naftou, ktorá sa zasunula medzi motormi 30D a M50D, ktoré boli k dispozícii od uvedenia na trh. V rovnakom čase sa k rozsahu pripojil vstupná úroveň 25D, ktorá mala k svojmu názvu rozlíšenie, že je jediným motorom X5, ktorý by ste mohli vybaviť pohonom zadných kolies-každý iný model bol výlučne pohonom všetkých kolies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post