Renault na zacielenie na X-Trail s novým veľkým crossoverom

po odhalení nového rivala Qashqai Renault, Kadjar, Bosses oznámil ešte väčší sedemmiestny crossover, ktorý je navrhnutý tak, aby prevzal Nissan X-Trail. .
Prichádza nadchádzajúci crossover D-segmentu, ktorý je navrhnutý tak, aby sedel nad Kadjarom v rozsahu. Takže skorá je fáza vývoja, dátum ešte nebol uvedený na jeho príchod.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Prečítajte si celý príbeh o novom Renault Kadjar tu
“Zatiaľ je príliš skoro na to, aby sme povedali,” uviedol Jerome Stoll, výkonný viceprezident, hlavný výkonný riaditeľ spoločnosti Renault. „Kadjar je súčasťou plánu obnovy, sme špecialisti na viacstranné osobné vozidlo, vymysleli sme ho a teraz sa sťahujeme do crossoveru.
Domnievam sa, že Renault za posledné dva roky obnovuje rozsah s množstvom výrobkov, “pokračoval Stoll. “Majú oveľa atraktívnejšie vzory a nové autá sú teraz veľmi úspešné.”
• Renault’s X-Trail Rival sa formuje
Rovnako ako v prípade Kadjar, Renault pravdepodobne pravdepodobne využije svoju alianciu s Nissanom, pokiaľ ide o vývoj nového crossoveru D-segmentu. Očakáva sa, že nedávno zavedená X-Trail nie je len hlavným súperom, ale tiež poskytne veľkú časť mechanických opory nováčika.
Pokiaľ ide o posledný príchod spoločnosti Renault, Kadjar, Bosses potvrdil, že zdieľa až 40 percent svojho bežeckého výstroja s Nissan Qashqai. Beží na rovnakej architektúre CMF ako jej japonský bratranec, a preto sa očakáva, že motory odrážajú motory v rozsahu Qashqai.
Teraz sa dozviete viac o najlepších 7-miestnych autách, ktoré si teraz môžete kúpiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post