Majiteľ Leicester City FC zaobchádza s hráčmi novým BMW i8

, aký veľkorysý je váš šéf? Bez ohľadu na odpoveď, pravdepodobne nemôžu držať sviečku predsedovi Leicester City Vichai Srivaddhanaprabha, ktorý práve kúpil 19 z minulého sezóny, ktorý vyhral titul Premier League, úplne nový BMW i8, každý! Veľkolepé hybridné supercary sú maľované v modrej farbe a maloobchodne za viac ako 100 000 GBP.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Flotila automobilov v hodnote takmer 2 milióny GBP bola zakúpená ako odmena za brilantne neočakávané víťazstvo titulu Leicesteru, ktorá je zoradená pred štadiónom King Power Stadium, ktoré môžu hráči zbierať.
• Najlepšie supercary na nákup
Pôvodne boli hráčom Leicester City sľúbené elektrický pohon tried Mercedes B, ale Srivaddhanaprabha vytlačil loď na chránených 19 i8s pre všetkých okrem štyroch hráčov. Štyria, ktorí vynechali na lesklom novom superšporte, sú Joe Dodoo, Andrej Kramaric, Yohan Benalouane a N’Golo Kante. Všetci sa počas uzavretej sezóny presunuli na pastviny, s výnimkou Yohan Benalouane, ktorý odišiel na financovanie talianskej strany Fiorentiny. Zdá sa, že veľkorysosť predsedu pozná niektoré hranice.

19 BMW i8 pripravených pre hráčov po víťazstve v minulej sezóne. Aký predseda. pic.twitter.com/ycojp1ttw8
– Leicester City FC (@first4lcfc) 5. augusta 2016
Dary BMW i8 sa vyskytujú na vrchole fondu benefičného fondu 6,5 milióna GBP, ktorý sa tiež rozdelí medzi tím, takže si pravdepodobne mohli dovoliť ďalších pár osôb, každý, kto udržuje spoločnosť Blue Ones na svojich dostatočných príjazdových cestách.
Napriek obrovským výdavkom je pravdepodobné, že Srivaddhanaprabha sa vo svojej peňaženke necítil príliš veľa bodnutia. S čistým majetkom viac ako 2 miliardy GBP je štvrtým najbohatším mužom v Thajsku a je známe, že ponúka každému podporovateľovi Leicester City na domácich hrách úplne zadarmo koláče a pinty.
• Najlepšie hybridné autá
S 1,5-litrovým trojvalcovým preplňovaným motorom spárovaným s elektromotorovým motorom a batériou BMW I8 produkuje celkom 357 koní a v dôsledku toho sa za 4,4 sekundy vybuchne od 0 do 62 mph. Ak to však hráči berú ľahko a plne využívajú hybridnú technológiu, mohli by dosiahnuť až 134,5 MPG.
Fanúšikovia spoločnosti Leicester budú bezpochyby dúfať, že dary Supercar ponúkajú pre hráčov určitú motiváciu, pretože tím musí v nedeľu 7. augusta v nedeľu 7. augusta zaviesť najvyššie predstavenie proti Manchester United.

Myslíte si, že hráči si zaslúžia svoje nové autá? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post