Extrémny 700 koní Bentley Continental GT SuperSports Blasts In

Bentley sa pripravuje rovnako ako predstavenie úplne novej verzie svojho kontinentálneho GT koncom tohto roka – ale medzitým sa existujúci model pokloní s najsilnejším Výrobný automobil, ktorý spoločnosť kedy urobila: Nové superporty.
Producent Crewe vyhlasuje, že nový Conti SuperSports je najrýchlejším štvormiestnym miestom na svete. Automobil je k dispozícii v tvrdých a konvertibilných rozloženiach, výhody dodatočne revízií na benzínový motor W12 Bentley. 6,0-litrová dvojmotorová jednotka teraz vytvára krútiaci moment 700 koní a 1017 Nm-dosť na to, aby sa dal 2,3-ton-ton dvojdverový od 0 do 60 mph za iba 3,4 sekundy (čo z neho robí najrýchlejšie zrýchlenie Bentley vôbec) a na najvyššiu rýchlosť 209 mph. Dokonca ani ďalších 150 kg v konvertibilnom vydaní príliš nespomalí superporty; Je to iba 0,3 sekundy pomalšie na 60 mph a jeho najvyššia rýchlosť je stále 205 mph.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie športové autá
Nový model si zachováva systém pohonu štyroch kolies Continental, pričom 60% jeho krútiaceho momentu je pridelených na zadné kolesá. ale tiež prijíma technológiu vektorovania krútiaceho momentu, ktorá bola predtým videná na Bentley’s Conti GT3 R; Môže brzdiť jednotlivé predné a zadné kolesá, aby pomohlo s tvrdým zrýchlením z rohov, a brzdiť vnútorné zadné koleso, aby pomohlo odbočenie.
Medzi ďalšie vylepšenia nastavenia SuperSports patrí znížená a stuhnutá suspenzia, uhlíkovo-keramické brzdy, 21in kované zliatinové kolesá, ktoré šetria 20 kg v nepredložitej hmote, a možnosť titánového výfukového systému, ktorý navyše znižuje päť kilogramov z kerbweight.
11

Okrem kolies patrí exteriérové ​​úpravy štýlu patrí nové konštrukcie predného a zadného nárazníka, integrácia rozdeľovača uhlíka a difúzora, nové predĺženia bočného praže a tmavé svetlomety a zadné svetlá. Zoznam možností obsahuje aj zadný spojler (iba kupé) a lesknutú kapotu uhlíkových fibrov.
Continental SuperSports bude stáť okolo 50 000 GBP oveľa viac ako existujúca rýchlosť Conti GT; Náklady začínajú na 212 500 GBP za kupé a 233 800 GBP pre kabriolety. Objednávky už môžu byť zadané a prvé dodávky sa očakávajú na jar.
Čo si myslíte o najvyššom kontinente? Zanechajte nám komentár nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post