Nový Jeep Grand Cherokee Giving Driving, Interior a Tech Actudents

Jeep oznámil množstvo zmien v Grand Cherokee, ako aj dve nové špeciálne vydania na oslavu 75 rokov Jeepu, ktoré sme prvý Pochod.
Nový aktualizovaný Jeep Grand Cherokee obsahuje prepracovanie interiéru, oveľa rafinovanejší zážitok z jazdy a nové technológie. Vo vnútri bola implementovaná nová stredová konzola a výstrojová páka, aby sa kabíne poskytlo oveľa viac organizovanej dohody. Pridanie akustického skla naznačuje, že Jeep Grand Cherokee bude tichší automobil pre plavby na veľké vzdialenosti, čo pomáha zlepšiť vylepšenie. Na vonkajšej strane hlavné zmeny prichádzajú vo forme troch nových farieb; Velvet Red, Redline a Slonovina Tri Coat.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie 4×4 a SUV, aby ste sa dostali teraz
Medzitým Jeep implementoval veľa nových technológií, pretože Grand Cherokee naďalej napreduje na britskom trhu. Elektrický posilňovač riadenia teraz nahradil štandardný hydraulický posilňovač riadenia, ktorý šetrí váhu, vďaka čomu je Grand Cherokee oveľa uspokojivejší a lacnejší na jazdu.
Bezpečnosť bola tiež veľkým ohniskom tejto vlny technologických doplnkov ako nová funkcia „zastavenia“ na zadnom parkovacom asistencii, naznačuje, že pri rýchlosti až 7 mph sa Grand Cherokee pokúsi zastaviť, ak je pravdepodobne motorista pravdepodobne zasiahnuť prekážku. Systém výstražných kolízií s úplnou rýchlosťou je tiež k dispozícii ako možnosť, ktorý navyše zlepšuje bezpečnosť zastavením automobilu, ak motorista nereaguje na objekty pred ním pri rýchlostiach pod 20 mph.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post