Nový rok 2015 Volkswagen Transporter T6 odhalil

Nový Transportér Volkswagen debutoval v Amsterdame pred príchodom do Veľkej Británie koncom tohto roka. Zobrazené v paneli Van, Caravelle MPV a Shuttle Minibus Gises, transportér T6 dorazil 65 rokov po tom, čo debutoval pôvodný T1 „Splitty“ (jeden z mnohých láskavých monitorov pre triedu Van).
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Najnovší prepravca sa hovorí, že najnovší prepravca je oveľa viac podobný automobilu ako kedykoľvek predtým ako kedykoľvek predtým. Modely s vyšším SEC je možné špecifikovať s úplnými LED svetlometmi a dennými svetlami na vonkajšej strane plus množstvo bezpečnostných a bezpečnostných funkcií, ktoré sa už nachádzajú inde v rozsahu VW. Napríklad výstražný systém šoférov, ktorý zistí, či ste unavení, je v ponuke všetky brzdové systéma po zrážke, adaptívne tempomat a užitočné funkcie, ako je elektrické zadné dvere a reverzná videokamera.
11

Vo vnútri sa bude každý, kto je oboznámený s najnovšími automobilmi spoločnosti Volkswagen, cítiť ako doma. Vďaka plyšovým materiálom na modeloch Caravelle s vyšším špecifickým špecifickom a infotainmentu, ktoré sa zdvíhajú priamo z póla, golfu a Passat, sa nový transportér cíti rovnako ako zarastené osobné vozidlo VW.
Z hľadiska motora bude k dispozícii známa škála dieselových motorov VW, pričom modely Caravelle, Shuttle a California budú vybavené pohonnými jednotkami kompatibilnými s Euro 6. Van Van Transporter Panel Van má zatiaľ jednotky kompatibilné s Euro. Rozsah motora je rozsiahly, od 83 koní až po jednotku 201bHP. Na modeloch s vyšším výstupom je možné špecifikovať 7-stupňovú prevodovku DSG. Všetky diesely sú 2,0-litrové jednotky TDI a tvrdia, že sú o 15% oveľa efektívnejšie ako tie v súčasnom transporte T5.
11

Dlhá verzia kolies bude k dispozícii rovnako ako derivát systému s vysokým strešným systémom. Posuvné dvere na strane spolujazdca prichádzajú štandardne, pričom ako možnosť sú k dispozícii bočné posuvné dvere vodiča. Pokiaľ ide o nosnosť kapacity, oblasť nákladu panelového nákladu sa pohybuje od 4,3 m do 5,8 m3 objemov zaťaženia v závislosti od zvoleného modelu.
Kalifornská verzia Camper Van sa pripojí k rozsahu ku koncu roku 2015, krátko po príchode panelového dodávky do Veľkej Británie. Verzia Caravelle a Shuttle Consenger Forsering verzie debutuje aj v štvrtom štvrťroku.

Pri spustení nového transportéra bolo tiež predstavené špeciálne vydanie novej dodávky „General Six“. Oblečené v dvojdňovom maľovaní, retro kolesách a s dvojtónovým interiérom, ktorý bol vyvinutý, aby sa vrátil späť k pôvodnému T1. V súčasnosti sa nepotvrdí, či tu vo Veľkej Británii uvidíme špeciálnu generáciu šesť.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post